عضو سابق کمیته انضباطی گفت:‌ بنده به عنوان یک مطلع و طبق آن چیزی که از عضو فعال کمیته انضباطی جناب محمدی که مسئول این پرونده هستند پرسیدم می‌گویم که این رأی معلق است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 سایت رسمی باشگاه پرسپولیس امروز خبری را در مورد تعلیقی بودن حکم محرومیت هواداران این تیم منتشر کرد که انتشار این خبر چالش‌هایی را به همراه داشت، چرا که هنگام انتشار حکم کمیته انضباطی روی سایت فدراسیون فوتبال هیچ اشاره‌ای به تعلیقی بودن محرومیت تماشاگران پرسپولیس نشده بود.

به همین خاطر خبرنگار ورزشی فارس در گفت‌وگو با حسین عبداللهی دبیر پیشین کمیته انضباطی صحت و سقم این ماجرا را جویا شد و عبداللهی نیز در این خصوص به خبرنگار فارس اعلام کرد: حکم صادر شده در خصوص هوادران پرسپولیس و سپاهان تعلیقی است یعنی هواداران این دو تیم می‌توانند در بازی اول فصل جدید حضور داشته باشند و محرومیت آنها برای مدت شش ماه تعلیقی است. اگر آن‌ها در طی این مدت تخلفی انجام دهند در اولین مسابقه‌ای که میزبان هستند محرومیت تعلیقی لغو و به اجرا گذاشته می‌شود اما اگر تخلفی در شش ماه نداشته باشند حکم بلااثر می‌شود.

عبداللهی در مورد اینکه برخی رسانه‌ها از قول او نقل کردند که حکم محرومیت هواداران پرسپولیس تعلیقی نیست، گفت: من اصلاً عنوانی در کمیته انضباطی ندارم و دبیر این کمیته نیستم! جناب حسن‌زاده دستور دادند و من چون کارهای معوقه‌ای داشتم در حال حاضر در این کمیته مشغول کمک هستم. چون بازنشسته دادگستری هستم ممنوعیت کاری دارم. بنده به عنوان یک مطلع و طبق آن چیزی که از عضو فعال کمیته انضباطی جناب محمدی که مسئول این پرونده هستند پرسیدم می‌گویم که این رأی معلق است.

وی در خصوص اینکه برای تعلیقی نبودن این رأی به خبر منتشر شده روی سایت فدراسیون فوتبال استناد می‌شود، گفت: در انتشار این خبر اشتباه شده بود و تا جایی که من می‌دانم روی سایت فدراسیون اصلاح کردند و کلمه تعلیقی را اضافه کردند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.