دو تیم سلتاویگو و رئال مادرید در هفته اول لالیگا اسپانیا به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال مادرید نخستین دیدار این فصل لالیگایی خود را باید ازساعت۰ ۳ /۱۹ روزشنبه ۲۶مرداد ۹۸ در ورزشگاه بالایدوس و مقابل میزبانش سلتاویگو برگزار کند.

شاگردان زیزو که یکی از بدترین فصل های سالیان اخیرش را پشت سر گذاشته است؛ دیدارهای پیش فصل ناامید کننده ای را نیز سپری کردند.آنها گرچه ادن آزارد  را جذب کردند،اما ازبد حادثه، این نابغه بلژیکی به علت مصدومیت،بازی های ابتدایی فصل جاری را ازدست داد،تا پس فرلاند مندی و آسنسیو سومین مهره ی کلیدی اش را ازدست بدهد.ازسویی یوویچ صرب نیز تاکنون نتوانسته انتظارات را برآورده کند و در بازی های تدارکاتی بسیار ضعیف و ناامید کننده ظاهر شد.هنوز وضعیت گرت بیل،خامس و دیاز مشخص نیست و حضور آنها در رئال در هاله ای از ابهام قرار دارد .

یکی از سخت ترین دوران مربیگری چند سال اخیر زیزو در راه است،بنابراین باید منتظر شد تا شیوه بازی و شکل مدیریت کردن وتعامل زیدان جهت رساندن  تیم بزرگی چون رئال مادرید از سوی نابغه سابق مستطیل سبز فوتبال جهان و مربی کنونی و جنتلمن فرانسوی- الجزایری کهکشانی ها را که با چالش های زیادی روبرو خواهد شد را در آینده ای نزدیک مشاهده کرد . یقینا زیدان در فصل جاری، فشار و بار روانی سنگینی را باید بردوش خود حمل کند.

درآن سوی زمین شاگردان فران اسکریبا درقالب سلتاویگو قرار دارند که همواره حریفی سرسخت برای رئال بوده اند و دیدار امروز آنها نیز ازاین قاعده مستثنی نخواهد بود.خط حمله زهردار و سرعتی سلتا می تواند خط دفاعی رئال را بشدت به چالش بکشد،زیرا این روزها خط دفاعی و دفاع تیمی رئال مادرید با وجود جذب میلیتائو و فرلاند مندی مصدوم، پاشنه آشیل آنها بشمار می رود.اگر زیزو نتواند برای ترمیم فاز دفاعی تیمش تدابیری بیندیشد،فصل بسیار سخت ودشواری درپیش خواهد داشت.

اسکریبا تیمش را بر اساس توانایی بازیکنانی چون : سیستو، آسپاس، یری مینا، یوکوشلو، گابریل فرناندو، آیدو، دنیس سوارز و نستور آرائو خو روانه‌ زمین خواهد کرد، تا اولین شگفتی فصل جاری را رقم بزند‌

امید آنکه شاهد دیدار جذابی باشیم.

شادگان-امین یزدانی.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.