باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار آن شد که این سازمان از نشان رسمی و ثبتی پرسپولیس، منقش به ستاره‌ای طلایی استفاده کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در اسفند ماه سال 1396 و به نشانه دهمین قهرمانی پرسپولیس در رقابت‌های سراسری فوتبال کشور که برای اولین بار توسط یکی از باشگاه‌های کشور رقم زده شد، این تیم ستاره‌ای طلایی روی نشان خود قرار داد که با طی شدن مراحل قانونی به نام «پرسپولیس» به ثبت رسمی رسید.

در پی این اقدام، کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان بالاترین مرجع فوتبال قاره این نشان را به رسمیت شناخت و آن را جایگزین نشان قبلی در مراجع، محافل رسمی و لیگ قهرمانان آسیا کرد.

باشگاه پرسپولیس با توجه به اینکه سازمان لیگ برتر همچنان از نشان قبلی باشگاه استفاده می‌کند، با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار آن شد که نشان رسمی باشگاه پرسپولیس با ستاره طلایی در مراسم، محافل و مراجع رسمی چون سایت رسمی سازمان لیگ به کار گرفته شود.

باشگاه پرسپولیس، پیش از این نیز، چنین درخواستی را مطرح کرده بود. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، همچنین قبل از این در ادامه نامه‌نگاری‌های باشگاه برای دریافت جام قهرمانی سوپرجام مربوط به فصل اخیر، رایزنی‌هایی را با مقام‌های سازمان لیگ داشته است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.