گرت بیل، ستاره تیم ملی ولز مدعی شد تمام هدف آنها راهیابی به یورو 2020 است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ولز شرایط چندان مساعدی در گروه پنجم رقابت های مقدماتی یورو 2020 نداشته و در رده چهارم گروه خود قرار گرفته است. اما گرت بیل بعد از درخشش در مقابل آذربایجان و پیش از دیدار دوستانه فردا شب ولز با تیم ملی بلاروس، مدعی شد آنها از حضور رقابت های یورو 2016 لذت برده و قصد دارند یک بار دیگر حضور در این تورنمنت را تجربه کنند.

گرت بیل پیش از دیدار دوستانه دوشنبه مقابل بلاروس گفت: "بله ما می خواهیم به یورو 2020 راه یابیم، در غیر این صورت من نمی خواهم وقت خود را تلف کنم. من بازی کردن برای تیم ملی کشورم را دوست داشته و علاقه دارم تلاش کنم در مسابقات بزرگ شرکت کنم. چشیدن طعم بازی کردن در یورو 2016 این انگیزه را به شما می دهد که دوباره این کار را انجام داده و حضور در این رقابت ها تجربه کنید.

همه ما هنوز هم باور داریم که می توانیم راهی یورو 2020 شویم و امیدواریم که مردم هم هنوز به ما اعتقاد داشته باشند و تمام حمایت های لازم را انجام دهند، زیرا آنها یاز دوازدهم ما هستند. می توانیم در برخی موارد پیشرفت کنیم و تلاش می کنیم خودمان را با سبک دلخواه رایان گیگز تطبیق دهیم، اما این موضوع کمی طول می کشد.

به همین دلیل انجام بازی های دوستانه اهمیت یازی دارد شرایط این دیدارها همیشه دشوارتر از تمرین است. ما می خواهیم ذهنیت برنده خود را حفظ کنیم و رسیدن به این هدف با پیروزی در این بازی ها ممکن می شود."

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.