روبرت پروسینچکی، سرمربی بوسنی بعد از شکست 4-2 تیمش مقابل ارمنستان در مقدماتی یورو2020 از سمت خود استعفا داد و گفت دیگر مربی بوسنی و هرزگوین نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بوسنی و هرزگوین دیشب در خانه ارمنستان در رقابتهای مقدماتی یورو2020 به مصاف این تیم رفت و با نتیجه 4-2 متحمل شکست سختی شد. بوسنی با این شکست از شش بازی خود تنها موفق به کسب هفت امتیاز شده و در رتبه چهارم گروه J قرار دارد. بعد از این شکست بود که روبرت پروسینچکی سرمربی بوسنی از سمت خود استعفا داد و گفت دیگر مربی بوسنی نیست.

پروسینچکی که در دوران بازی خود سابقه بازی در رئال مادرید و بارسلونا را داشته در ژانویه 2018 از سوی فدراسیون بوسنی به عنوان سرمربی تیم ملی این کشور منصوب شد و در شروع کارش نتایج خوبی با این تیم بدست آورد.

با وجود شکست فنلاند در مقابل ایتالیا بوسنی همچنان تا رتبه دوم جدول این گروه پنج امتیاز فاصله داشته و برای صعود از این گروه راه بسیار دشواری در پیش دارد. بوسنی در چهار بازی آخر خود در خانه با فنلاند و ایتالیا بازی کرده و در خانه حریف به مصاف یونان و لیختن‌اشتاین خواهد رفت.

پروسینچکی ناراحت و عصبانی در پایان بازی گفت:" من با همه صحبت کرده‌ام و دیگر مربی این تیم نیستم. من استعفا می‌دهم. وقتی به بوسنی آمدم فکر می‌کردم به جام ملتهای اروپا خواهیم رسید. ولی در این راه موفق نشدیم و کسی که بعد از من می‌آید زمان خواهد داشت تا تیم را برای لیگ ملتها آماده کند. من دیگر مربی این تیم نیستم".

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.