مجتبی جباری بعد از خداحافظی از تیم ملی از کی‌روش انتقاد کرد و گفت او اصلاً بازیکن بازیساز نمی‌خواست و بیشتر به دنبال بازیکنانی بود که در زمین بدوند. حالا در کلمبیا هم کارلوس کی‌روش دقیقاً با چنین انتقادی روبه‌رو شده است

به گزارش فرتاک ورزشی،

کارلوس والدراما کاپیتان اسبق تیم ملی کلمبیا که در جهان فوتبال چهره‌ای نامی است، در انتقاد از کی‌روش گفت: «کی‌روش سبک بازی کلمبیا را تغییر داده و از هر نظر که تصور کنید، جای خالی یک شماره ۱۰ در کلمبیا حس می‌شود. بازیکنی با تفکر جادویی که بتواند تفاوت‌ها را رقم بزند. من همیشه گفته‌ام برای رسیدن به گل، به جادوی چنین بازیکنانی نیاز است. شماره ۱۰ نباید هرگز از کلمبیا حذف شود ولی هر مربی دیدگاه خاص خود را دارد و باید به آن احترام گذاشت. الان کلمبیا بازیکن جادویی در خود ندارد. یازده نفر حمله می‌کنند و یازده نفر هم دفاع می‌کنند.»

والدراما ادامه داد: «برابر شیلی (کوپا آمریکا) ما تیم باطراوتی نبودیم و از جادوی شماره ۱۰ بی‌بهره بودیم، اما شیلی با داشتن ویدال و الکسیس سانچس توانست تفاوت‌ها را رقم بزند. ببینیم وقتی خامس و کینته‌رو برمی‌گردند، کی‌روش چه استفاده‌ای از آن‌ها خواهد کرد یا چه بهانه‌ای برای عدم استفاده از آن‌ها خواهد داشت. از نظر من، این دو باید باهم در زمین حضور داشته باشند و این یک راه درست برای رسیدن به پیروزی است. هر دو می‌توانند در هر بازی جادو کنند و به تیم شادابی ببخشند.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.