اتفاقات اخیر حول باشگاه سپاهان در نهایت باعث شد تا کاپیتان ملی پوش این تیم نیز عطای حضور در این تیم را به لقایش ببخشد. الهام فرهمند در گفتگویی با خبرنگار، در این باره به صحبت پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

الهام فرهمند که پس از قهرمانی با تیم آینده سازان توانست نام خود را بر سر زبان ها بیندازد یکی از نفراتی بود که برای راه اندازی تیم فوتبال بانوان سپاهان زحمات بسیاری متحمل شد و در نهایت توانست به همراه سایر دختران فوتبالی اصفهان، سپاهانی ها را مجاب به تیم داری کند و دو فصل نیز به همراه این تیم در لیگ برتر حضور داشت اما در نهایت این روزها و پیش از آغاز لیگ پیش رو، از جمع سپاهانی ها جدا شد.

 

به من گفتند یک میلیون بالاتر از سقف با من می بندند

در میانه های تابستان از باشگاه با من تماس گرفتند و گفتند به این دلیل که تو کاپیتان تیم بودی و دقایق بازی تو از همه بازیکنان بیشتر است به این نتیجه رسیدیم که یک میلیون بالاتر از سقف قرارداد با تو قرارداد خواهیم بست. برای من خیلی جالب بود که به این راحتی دروغ می گویند چرا که فهمیدن اینکه مبلغ قرارداد دیگر بازیکنان چقدر است اصلا کار سختی نبود. به هر حال من نمی خواستم دوستانم را خراب کنم اما کاملا می شد پی به دروغ حرفی که به من زده شد، برد. این اتفاق در حالی افتاد که من دوست نداشتم با من دو رویی شود. من گفتم زندگی من اینجا نیست بنابراین می آیم و پس از حضور در اصفهان تصمیم گیری می کنم.  

 

نمی دانم چرا آنقدر تعلل کردند

پس از آن اتفاق دو هفته کسی با من تماس نگرفت و در حالی که قرار بود مقدمات ادامه حضور در اصفهان فراهم شود این اتفاق نیفتاد. من مانده بودم چه بکنم، از تیم هیات فوتبال البرز با من تماس گرفتند و مذاکراتی را انجام دادند اما من واقعا نمی دانستم چرا سپاهانی ها تعلل می کنند. به خانم شهبازی، مربی مان تماس گرفتند و ایشان گفتند الهام فعلا صبر کن و به خاطر سپاهان به جایی فکر نکن تا شرایط روبه راه شود.

 

همه را دعوت کردند جز من

در همان روزها دیدم گروهی در صفحه اجتماعی زدند و بازیکنان را وارد آن کردند اما من را دعوت نکردند! این مدل رفتار برای من خیلی جالب بود و باور نمی کنید اما با همه حرکات آنها توهینی به خودم را می دیدم اما به عشق نام بزرگ سپاهان به آن توجهی نداشتم. وقتی دوستانم از خانم حقانی پرسیده بودند چرا الهام را به گروه جدید دعوت نکردید گفتند من شماره ای از فرهمند دارم که جدید است و برنامه واتس آپ ندارد!!! در حالی اصلا این طور نیست و شماره قدیمی من همیشه روشن است. بازیکنان هم این موضوع را به وی گفتند اما همین اضافه کردن دو دقیقه ای بنده، چهار روز زمان برد!

 

می گفتند من بازیکن به تیم می آورم!

پس از همه این حواشی و اتفاقاتی که افتاد در نهایت با من تماس گرفتند و گفتند سپاهان نمی خواهد تو را از دست بدهد. تو آنقدر تعصب داری که امکان ندارد از سپاهان جدا شوی. من هم گفتم بله، من به سپاهان تعصب دارم اما فکر می کنم از آن سواستفاده شود. من در همان تماس همه حرف هایی که پشت سرم گفته شد را گفتم. متاسفانه روزی نبود که حرف های عجیب و غریبی پشت سر من عنوان نشود. متاسفانه می گفتند الهام فرهمند بازیکن به تیم می آورد و گفته نمی خواهم فلان بازیکن در تیم باشد و از این دست صحبت های خنده دار  که به من گفتند سوتفاهم شده است و به نوعی اگر بخواهم خودمانی بگویم من را پیچاندند و در نهایت به گفتن اینکه قطعا سوتفاهم شده است اکتفا کردند من هم گفتم دیگر این حرف های خنده دار را تمام کنیم.

 

پس از آغاز تمرین زمزمه ها شروع شد

بازیکنان از یکشنبه هفته ای که گذشت در تمرین تیم حاضر شدند و پس از یکی دو روز حضور در تمرین زمزمه هایی به گوشمان می رسید که باشگاه تمایل ندارد امسال با خانم شهبازی کار کند و به همین دلیل به دنبال این است تا خانم بیان محمودی را از تیم ذوب آهن به سپاهان بیاورند. من این روزها در کلاس های رده B مربیگری حضور دارم و خانم محمودی هم همکلاس من هستند و با توجه به آغاز تمرینات تیم با شهبازی تصور نمی کردم مدیران تیم قصد تغییر وی را داشته باشند.

 

صدایی ضبط شده خیلی چیزها را برای من روشن کرد

متاسفانه در همان روزها و در میان همه آن حواشی، صدایی ضبط شده از یک مکالمه تلفنی به گوش من رسید که حرف های مختلفی در آن رد و بدل شده بود. جالب ترین آن هم این بود که اگر الهام نخواهد در سپاهان بماند هواداران هم او و هم حسین(پاپی، همسر فرهمند) را از روی سکوها هو می کنند! اصلا من نمی دانم حضور و یا عدم حضور من در اینجا چه ارتباطی به همسرم دارد که این گونه هواداران را شانتاژ می کنند. واقعا هرکسی جای من در همان دقایق از تیم می رفت.

 

توطئه پشت سر سرمربی هم در صحبت ها بود

یکی دیگر از حرف هایی که در آن تماس زده شد با اینکه خانم شهبازی تیم را تمرین می داد می گفتند حالا شهبازی هر چقدر هم که می خواهد تیم را تمرین دهد یا برود با تابش(مدیرعامل) جلسه بگذارد و صحبت کند در نهایت این بیان محمودی است که سرمربی تیم می شود!

 

به من گفتند فعلا مصاحبه نکن

با توجه به اینکه برنامه ها به خوبی پیش رفته بود و به دلیل حضور خانم شهبازی و آغاز تمرینات همه بازیکنان در اصفهان و خوابگاه تیم حضور پیدا کرده بودند پس از کنار گذاشتن خانم شهبازی، قراردادهای بازیکنان را به آنها دادند تا امضا کنند و در نهایت هم با خانم محمودی قرار گذاشتند و قرارداد وی را بستند. ده دقیقه مانده به حضور خانم محمودی با من تماس گرفتند که افرادی هستند که می خواهند بین ما را خراب کنند و فعلا درباره شرایطی که پیش آمده مصاحبه ای نکن اما من ناراحت بودم و گفتم که  چرا مصاحبه نکنم شما حتی پشت سر حسین هم حرف زدید در حالی که اصلا لزومی به این کار نبود. شما چرا همیشه پشت سر صحبت می کنید و من لزومی نمی بینم مصاحبه نکنم.

 

فهمیدیم از دو ماه پیش شروع شده

بعد از همه این اتفاقات تازه فهمیدیم که این حرف و حدیث ها از یکی دو ماه پیش آغاز شد و از همان موقع شروع کردند به آماده کردن تیم. بازیکنان را هم به خاطر شهبازی به اصفهان آوردند و در نهایت وی را برکنار کردند و پس از آن به دنبال بازیکنان رفتند تا قراردادها را از آنها امضا بگیرند.

 

قطعا نمی توانستم در سپاهان بمانم

پس از همه این اتفاقات می خواهم بگویم متاسفانه به دلیل روراست نبودن و اتفاقاتی که در تیم افتاده که یک سوم آن را هم نگفتم، نمی توانم امسال را در سپاهان بازی کنم. از همه هواداران حلالیت می طلبم و طی یکی دو روز آینده تیم جدیدم را هم معرفی می کنم. همان طور که گفتم از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم که در حال رسیدن به جمع بندی هستم.

 

امکان ندارد پشت سر باشگاه حرف بزنم

این را باید حتما به هواداران تیم بگویم که همه من را می شناسید و در دو سال اخیر با جان و دل برای سپاهان به میدان رفتم. بنابراین اهمیت فوق العاده بالایی این نام در زندگی من دارد و اگر چیزی می گویم راجع به برخی نفرات است که متاسفانه اتفاقات زشتی را رواج می دهند. همان هایی هم پشت سر من و هم پشت سر همسرم صحبت کردند.

 

سپاهان از هر نامی بزرگتر است

در روزهای اخیر شنیدم عوامل باشگاه مصاحبه کردند و گفتند نام سپاهان از هر نامی بزرگتر است. بله دقیقا همین طور است و من، الهام فرهمند، اگر از سپاهان جدا شدم دلایلی داشت که نمی شد آن را تحمل کرد. من با هر باشگاهی که مذاکره کرده بودم می گفتم که اولویت اول و دوم و سوم من سپاهان است خدا شاهد است که حتی با وضعیت مالی بدتر، در غیر این صورت می توانم به تیم شما بیایم.

 

همه می دانند در تشکیل تیم سپاهان چقدر دوندگی کردم

دوست عزیز بله سپاهان از هر نامی بزرگتر است همه فوتبالی ها می دانند که پس از انحلال تیم آینده سازان به عنوان قهرمان لیگ برتر، چه تلاشی کردم تا سپاهان در قسمت بانوان هم تیم داری کند. هر کسی که وجدان دارد قطعا می داند من آن روزها چقدر دوندگی کردم. برای سپاهان و هواداران آن احترام ویژه ای قائلم و به آنها تعظیم می کنم و آنجا را خانه خودم می دانم متاسفانه عده ای باعث فراری شدن ما شدند و تاریخ میزان سپاهانی بودن و آنها و کسی مانند من را مشخص خواهد کرد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.