فرشاد ماجدی پس از جدایی فرهاد مجیدی از تیم ملی فوتبال امید، از سمتش استعفا داد.این احتمال وجود دارد که رضا شاهرودی و سهراب بختیاری‌زاده دوباره به تیم‌ملی برگردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پس از اینکه فرهاد مجیدی از هدایت تیم ملی فوتبال امید ایران کناره گیری کرد، دیروز (شنبه) جلسه‌ای در فدراسیون فوتبال برگزار شد و حمید استیلی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب شد.

او که سابقه مربیگری در تیم‌های پرسپولیس و راه آهن را دارد، پیش از این به عنوان مدیر تیم ملی فعالیت می‌کرد و کنار کرانچار و مجیدی حضور داشت، اما از این پس قرار است به عنوان سرمربی تیم ملی فعالیت کند.

پس از این اتفاق، فرشاد ماجدی، مربی تیم ملی امید از سمتش استعفا داد و درحال حاضر استیلی باید به دنبال دستیاران جدید باشد. گفته می‌شود سهراب بختیاری زاده و رضا شاهرودی قرار است به تیم ملی بازگردند و این بار دستیار استیلی شوند.

همچنین خبر دیگر اینکه، استیلی اسامی بازیکنان تیم امید را برای حضور در اردوی مهرماه به فدراسیون فوتبال داد تا آن‌ها از بازیکنان برای حضور در اردو دعوت کنند.

استیلی قرار است در رقابت‌های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو که از ۱۸ دی تا ۶ بهمن برگزار می‌شود، روی نیمکت سرمربیگری تیم ملی امید بنشیند.

ملی پوشان امید ایران در گروه سوم این مسابقات با تیم‌های مدعی ازبکستان، کره جنوبی و چین هم‌گروه شده اند و کار بسیار سختی برای شکستن طلسم ۴۴ ساله صعود به المپیک و حضور در توکیو دارند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.