ویلموتس در اولین حضورش ایرانی‌ها را با اللهیار صیادمنش سورپرایز کرد و دقایقی به او بازی داد تا اولین گل ملی‌اش را به ثمر برساند. حالا هم در نظر دارد با محمد محبی جوان فوتبالی‌ها را سورپرایز کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تمرینات تیم ملی پیش از بازی با کامبوج در آکادمی تیم‌های ملی فوتبال در جریان است و البته تیم ملی یک تمرین را هم عصر سه‌شنبه در زمین اصلی ورزشگاه آزادی انجام داد. بعد از دقایقی گرم کردن با توپ ویلموتس بازیکنان را به دو تیم تقسیم کرد تا فوتبال درون‌تیمی بازی کنند. با توجه به تمرین در زمین اصلی، ویلموتس ترکیب اصلی بازی با کامبوج را تست کرد و بازیکنان اصلی‌اش را کنار هم قرار داد تا هماهنگ‌تر شوند.

تکرار نمایش هیولا

ویلموتس در زمان حضورش گفت بیرانوند مثل یک هیولاست و مثل همیشه او را در ترکیب اصلی دیدیم و دروازه‌بان تیم مقابل هم رشید مظاهری بود تا احتمال بازی کردن نیازمند به صفر نزدیک شود.

یک پرسپولیسی در میان لژیونر‌ها

خط دفاع تیم ملی را در تمرین سه‌شنبه رامین رضاییان، مرتضی پورعلی‌گنجی و میلاد محمدی در کنار محمدحسین کنعانی‌زادگان تشکیل دادند تا دفاع ملی‌پوش پرسپولیس تنها بازیکن لیگ برتری خط دفاع باشد.

محبی سورپرایز جدید

ویلموتس در اولین حضورش ایرانی‌ها را با اللهیار صیادمنش سورپرایز کرد و دقایقی به او بازی داد تا اولین گل ملی‌اش را به ثمر برساند. حالا هم در نظر دارد با محمد محبی جوان فوتبالی‌ها را سورپرایز کند. ویلموتس محبی را در پست وینگر راست کنار احسان حاج‌صفی، احمد نوراللهی و مهدی طارمی قرار داد.

گلزنان به هنگ‌کنگ در خط حمله

ویلموتس در تمرین سه‌شنبه زوج خط حمله‌اش را با کریم انصاری‌فرد و سردار آزمون تشکیل داد تا باز هم به گلزنان بازی با هنگ‌کنگ اعتماد کند.

البته این ترکیب که در تمرین سه‌شنبه تست شد، می‌تواند ترکیب اصلی ایران برابر کامبوج نباشد، اما می‌توان گفت درصد زیادی از این بازیکنان بازی را آغاز می‌کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.