‎مربى تیم فوتبال امید با تاکید بر اهمیت حمایت همه جانبه از این تیم گفت:باید همه ما باور داشته باشیم که این تیم ظرفیت انجام کارهاى بزرگى را دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،رضا شاهرودى مربى تیم فوتبال المپیک که به همراه این تیم در اردوى قطر حضور دارد در خصوص شرایط این اردو گفت:خوشبختانه وضعیت بسیار خوبى داریم. تمرینات خوبى از هر نظر در تهران داشتیم و یک بازى تدارکاتى بسیار مفید برابر شهر خودروى مشهد برگزار کردیم.

وی افزود: امکانات اردو هم واقعا ایده آل بود، همچنین در قطر هم وضعیت بسیار خوبى داریم. همینطور یک فرصت مناسب براى بازى برابر تیم قدرتمندى مثل استرالیا. این تیم یکى از قدرت هاى فوتبال آسیا در این رده سنى است که مى تواند به روند برنامه هاى آماده سازى ما کمک کند. ما هم تیمى داریم که حالا تجربه خوبى دارد، بازى هاى تدارکاتى زیادى انجام داده و انگیزه زیادى براى این بازى در تیم مى‌بینم.

شاهرودى با اشاره به خاطره خودش از رویارویى ایران و استرالیا در سال1998 گفت:خوشحالم که من و حمید استیلى هم بخشى از یک اتفاق ماندگار در تاریخ فوتبال ایران بودیم و مسابقه برابر استرالیا در فوتبال ما همیشه یادآور حماسه ملبورن است. با این وجود به بچه هاى تیم امید گفته ام اگر طلسم صعود به المپیک را بشکنند مى توانند مثل همان تیم ١٩٩٨ تاریخ ساز باشند.

مربى تیم المپیک در پایان گفت:مسئله مهم این است که خودمان به این تیم امیدوار باشیم و توان واقعی‌مان را بشناسیم. این بچه ها بسیار مستعد و توانا هستند، من ماه ها کنار آنها زندگى کرده ام و ایمان دارم مى توانند کارهاى بزرگى انجام بدهند. امیدوارم همه اهالى فوتبال در این چند ماه آینده به تیم امید انرژى مثبت بدهند چون باور دارم اگر با روحیه و خودباورى وارد مسابقات شویم این تیم مى تواند در تاریخ فوتبال ایران نام خودش را ثبت کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.