مهاجم تیم ملی کشورمان به خبرورزشی گفت: بعد از بازی با عبدالباسط که بیماری نادری دارد ملاقات کردم؛ باعث افتخارم بود که این اتفاق افتاد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سردار آزمون محبوبیت ویژه‌ای بین جوانان دارد؛ او علاوه بر گل‌زنی‌های مداومش، از نظر رفتاری هم توانسته به بلوغ برسد.

بعد از بازی ایران و کامبوج، مادری که کودک بیمارش را به اردوی ایران برده بود به آزمون گفت پسرش عاشق اوست، پسری که از یک بیماری نادر رنج می‌برد. مادر می‌گفت پسرش آرزو دارد مهاجم تیم ملی را از نزدیک ببیند. وقتی سردار این را شنید، سریعاً عبدالباسط را در آغوش گرفت و در چشم به‌هم‌زدنی پیراهن خود در بازی کامبوج را که با آن هت‌تریک کرد به «عبدالباسط» هدیه داد. شاهدان می‌گویند این کودک ابتدا باورش نمی‌شد واقعاً آن بازیکن آزمون است ولی وقتی باورش شد، از خوشحالی پر کشید. بعد از این اتفاق سردار آزمون هم ناراحت بود و هم خوشحال؛ ناراحت به دلیل بیماری عبدالباسط و خوشحال از این‌که توانسته او را ببیند.

سردار تبریک به خاطر برد تیم ملی. بعد از این بازی با کودکی دیدار داشتی که این ملاقات بازخورد زیادی در فضای مجازی و رسانه‌ها داشت.
ممنون از شما. خدا را شکر که توانستیم در خانه و در ورزشگاه آزادی در حالی که خانم‌ها هم حضور داشتند، برنده شویم. این برد خیلی چسبید. بله، بعد از بازی با عبدالباسط که بیماری نادری دارد، ملاقات کردم. باعث افتخارم بود که این اتفاق افتاد. او دوست داشت من را ببیند. من هم دوست داشتم این اتفاق بیفتد.

پیراهنت را هم به او دادی، پیراهنی که با آن هت‌تریک کردی.
راستش برای من افتخار بود که پیراهنم را به عبدالباسط دادم. حتماً این اتفاق در ذهنم می‌ماند. این یک هدیه کوچک از طرف من به او بود. از ته دلم دعا می‌کنم او شفا بگیرد و حالش خوب شود. خیلی خوشحالم که برد تیم ملی در این شرایط کمی بچه‌هایی مثل عبدالباسط را خوشحال می‌کند. این کوچکترین کاری است که من و همبازیانم می‌توانیم در حق این بچه‌ها انجام دهیم.

در بازی کامبوج هت‌تریک کردی. این سه گل را تقدیم به چه کسی می‌کنی؟
این سه گل را تقدیم به عبدالباسط و همین‌طور همه بچه‌های کشورم می‌کنم. امیدوارم حال عبدالباسط و همین‌طور بچه‌های دیگری که بیمار هستند خوب شود. من واقعاً احساس می‌کنم آن‌ها عضوی از خانواده‌ام هستند. ما در ایران یک خانواده هستیم. این بچه‌ها نیاز به کمک دارند. وظیفه من و همه است که به آن‌ها توجه کنیم، مسئولان هم باید بیشتر به این بچه‌ها توجه کنند؛ آن‌ها واقعاً نیازمند رسیدگی و کمک هستند.

این بچه‌ها کلی هم انرژی مثبت می‌دهند.
بله، واقعاً همین‌طور است. خیلی سخت است که درد بکشید ولی این‌قدر پی‌گیر فوتبال باشید و این‌طور با برد تیم ملی خوشحال شوید. این بچه‌ها با دعایشان به ما انرژی می‌دهند. با هم با همه وجود در زمین بازی به خاطر آن‌ها و مردم کشورمان بازی می‌کنیم. امیدواریم بتوانیم طوری در زمین باشیم که دل‌شان شاد شود.

سردار: برایم افتخار بود پیراهنم را به عبدالباسط دادم

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.