حمید استیلی می‌گوید تیم او یک برد بین المللی به دست آورد اما این تازه ابتدای راه این تیم است‌.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حمید استیلی پس از پیروزی مقابل استرالیا در خصوص این بازی گفت: بازی فوق‌العاده سنگین بود چرا که ما با تیمی بازی کردیم که هشت بازیکن دورگه داشت. حتی دانیال ارزانی بازیکن ایرانی هم برای این تیم بازی می‌کرد. آنها چند ملی‌ پوش داشتند و بچه‌های ما بازی خوبی انجام دادند. ما راه طولانی داریم و هنوز اتفاقی رخ نداده است، ما به حریف موقعیتی ندادیم.

سرمربی تیم امید همچنین گفت: ما 2 بر صفر از استرالیا جلو بودیم و داور یک پنالتی برای ما نگرفت اما در نیمه دوم تیم حریف با تغییراتی که انجام داد از نظر مالکیت توپ نسبت به ما بهتر بود. ما در ضد حملات چند موقعیت خوب داشتیم که از آنها استفاده نکردیم. امشب در بخش دفاعی خیلی خوب بودیم اما در بخش هجومی وقت زیادی برای کار نداشتیم. این برد برای بچه‌ها می‌تواند مهم باشد. به بازیکنانم تبریک می‌گویم که یک برد بین‌المللی را به دست آوردند. تنها چیزی که مهم است کشور و مردم‌ است و باید همه مثل یک سرباز در اختیار تیم باشیم و با همه وجود بازی کنیم. کسانی که اینجا بودند دیدند که بچه‌ها با چه توانی بازی کردند. انشالله در اردوهای بعدی تمام بازیکنان را در اختیار داشته باشیم و از همه آنها استفاده کنیم.

استیلی در پایان راجع به نمایش تیمش گفت: امروز فوق‌العاده جنگنده بازی کردیم و به خانواده بازیکنان تبریک می‌گویم. سه ماه تا مسابقات المپیک وقت داریم و امیدواریم در این سه ماه باشگاه‌ ها و مربیان به ما کمک کنند، مسئولان فدراسیون که به ما کمک زیادی می‌کنند و وزارت ورزش و کمیته المپیک هم به ما کمک کنند تا بتوانیم در انتخابی المپیک تیمی شایسته‌ باشیم. ما در بازی‌های تدارکاتی نقاط ضعف و قوت‌مان را پیدا می‌کنیم و باید نقاط ضعف را در بازی‌های سخت پیدا کنیم. تا جایی که می‌توانیم باید بازی‌های سخت انجام دهیم تا در این سه ماه بتوانیم کار را جلو ببریم. از آقای مسعودی تشکر می‌کنم که کمک کرد این بازی در قطر انجام شود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.