هافبک تیم امید ایران معتقد است این پیروزی می تواند اعتماد به نفس زیادی تیم امید بدهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد خدابنده‌لو  هافبک تیم امید ایران پس از پیروزی مقابل استرالیا گفت : تیم استرالیا را می‌شناختیم و آنها نزدیک به دو سال است کنار هم بازی می‌کنند و بازی خوبی به نمایش گذاشتند.

با این حال با تفکرات کادرفنی و تلاش بازیکنان به یک نتیجه خوب رسیدیم. می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم اما روی غافلگیری گل خوردیم و کار سخت شد. با این حال خوشبختانه به برتری خوبی مقابل تیم حریف دست یافتیم.

خدا بنده لو در ادامه با ابراز امیدواری نسبت به تیم امید اظهار داشت : مردم باید به این تیم امید و باور داشته باشند. این تیم می تواند طلسم چهار دهه عدم حضور در المپیک رو بشکند و به این رقابت صعود کنیم.

وی در ادامه عنوان داشت : این برد از نظر روحی روانی خیلی برای ما تاثیرگذار و خوب است. بعد از باخت بد به ازبکستان فشار روی ما زیاد شد و همه فکر می‌کردند این تیم چیزی برای ارایه ندارد و برای همین به این برد نیاز داشتیم.

ما جلوی پدیده هم ثابت کردیم که حرف زیادی برای گفتن داریم و من باز حرفم را تکرار می کنم که می توانیم به المپیک صعود کنیم و مردم باید به امیدها باور داشته باشند. باز هم از ما حمایت شود و بازی‌های دوستانه مناسبی در این راه تدارک دیده شود و البته از فدراسیون تشکر میکنیم بابت تمام حمایت‌ها.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.