کاپیتان تیم ذوب آهن گفت: به یک برد نیاز داریم و در این شرایط همه باید به تیم کمک کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

قاسم حدادی فر پس از بازی تیمش برابر شهر خودرو اظهار کرد: نتوانستیم به گل برسیم و در نهایت باختیم. امیدوارم بتوانیم جبران کنیم. شرایط خیلی سخت است و ایراد اصلی بازیکنان است.
وی ادامه داد: باید همه تلاشمان را انجام دهیم، دست به دست بدهیم و از این شرایط خارج شویم. می‌توانیم با یک برد شروع خوبی داشته باشیم.  باید سخت کار کنیم و تمرکز کنیم تا در هفته‌های بعدی نتیجه بگیریم و از این شرایط خارج شویم.  در این ۱۵ سال چنین چیزی ندیده‌ام.
حدادی فر افزود: بازیکنان تیم خوب بازی می کنند، اما نتایج را ساده از دست می‌دهیم. دلیل اصلی بازیکنان تیم است، باید خودمان را درست کنیم. آدمی نیستم که گله کنم، اما برای گزارشگر بازی در دربی اصفهان ما غریبه بودیم.  هفته پیش گلر ما روی هیچ یک از گل‌ها مقصر نبود برایش چالش مانکن درست کردند.
وی ادامه داد: وقتی کسی می‌افتد که نباید به آن لگد زد. هیچ سنخیتی با سپاهان نداریم. یک هزار تومان به باشگاه بیاید، باید ۱۰ نفر امضا کنند. شرایط ما با سپاهان یک‌جور نیست، که ما را با آن مقایسه کنند و از گزارشگر اصفهان ناراحتم که در شرایط سخت به تیم ما ضربه زدند. آقای مجری و کارشناس ما شرایط مساوی با سپاهان نداریم.
حدادی فر افزود: تیم دوم من سپاهان است و اسطوره زندگی من محرم نویدکیا است. ولی نمی‌توان ما را با سپاهان مقایسه کرد. ما تیم دوم شهر هستیم. من آدم کوچکی هستم،  اما نباید این گونه با ما رفتار شود.  در این شرایط همه باید کمک کنند. امیدوارم مسؤولان نیز کمک کنند. دوست ندارم مردم و رسانه‌های اصفهان به ما لگد بزنند. فقط به یک برد نیاز داریم.  در رختکن جو بدی بود و کسی نمی‌توانست سرش را بالا بیاورد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.