سرمربی تیم فوتبال گل ریحان با بیان اینکه تیم خوشه طلایی حریفی قابل احترام است،گفت:اولین شکست خوشه طلایی توسط گل ریحان البرز رقم خورد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد نصرتی در کرج بعد از برد شیرین سه امتیازی مقابل تیم خوشه طلایی ساوه، اظهار داشت: در نیمه اول  وظایفی را که به بازیکنان  سپرده بودم  انجام دادند و موفق شدیم یک گل بزنیم.

وی افزود: موقعیت‌های خوبی  هم داشتیم و باید در نیمه اول کار را تمام می‌کردیم.

سرمربی تیم گل ریحان با بیان اینکه در نیمه دوم برخلاف نیمه اول خواسته‌هایی که از بازیکنان داشتیم را انجام ندادند،بیان کرد: اشتباهات داوری وجود دارد ولی بعضی از اشتباهات تاثیرگذار هستند، گل ریحان  به این برد نیاز داشت که خودمان را به صدر جدول نزدیک کنیم.

وی با بیان اینکه به بازیکنان تیم خسته نباشید می‌گویم ولی  از دو بازیکن اصلا راضی نیستم، متذکر شد: اگر این روند ادامه‌ پیدا کند به مشکل بر می‌خوریم و نباید کاری کنند که به فکر بازیکن در نیم فصل باشم، بازیکنان باید قدر جایگاهی که دارند را بدانند.

نصرتی بیان کرد: گل ریحان پتانسیل این را دارد که در لیگ برتر  سهمیه ای برای استان البرز کسب کند و امیدوارم که  این موضوع  محقق شود.

وی با بیان اینکه تیم حریف تیم خوب و نتایج قبلی آ‌ن‌ها مبین این بود که تیم قابل احترامی هستند، عنوان کرد:  این تیم به تازگی از لیگ دو به لیگ یک آمده و آقای عاشوری تیم خوبی را ساخته است که خوب بازی می‌کنند.

وی ادامه داد: بازی سختی را داشتیم که خوشبختانه توانستیم اولین شکست این تیم را هم رقم بزنیم و پیروز بازی شویم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.