استفانو سنسی، هافبک ایتالیایی و 24 ساله اینتر به شدت مورد توجه بارسلونا قرار گرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

استفانو سنسی پیش از مصدومیت اخیر خود یکی از بهترین بازیکنان لیگ های اروپایی به شمار می آمد و در ترکیب اینتر نمایش بسیار خوبی از خود ارائه داده بود. نشریه اسپورت امروز در گزارشی از علاقه بارسلونا به جذب این بازیکن در اینده و تلاش برای راضی کردن اینتر خبر داده است. اما در واقع هنوز خود اینتر نیز مالک اصلی استفانو سنسی نیست و نراتزوری می تواند انتقال این بازیکن که در تابستان امسال و به صورت قرضی از ساسولو راهی اینتر شد را در تابستان سال بعد و با پرداخت 25 میلیون یورو قطعی سازد؛ اتفاقی که به نظر می رسد با توجه به عملکرد خوب استفانو سنسی انجام خواهد شد.

بارسلونا در تابستان سال قبل نیز برای خرید این هافبک ایتالیایی که بسیاری سبک بازی وی را مانند ژاوی می دانند اقدام کرده بود، اما اینتر زودتر با دمدیران ساسولو وارد مذاکره شده و استفانو سنسی را جذب کرده بود.

علیرغم امیدواری های بارسلونا، اینتر تمایلی به معاوضه استفانو سنسی به ستاره های این تیم ندارد. بارسا علاقمند به وارد کردن بازیکنانی مانند ایوان راکیتیچ و آرتورو ویدال به این معامله است، اما پپ ماروتا به مدیران این تیم پاسخ منفی داده است.

راه حل دوم، پرداخت پول نقد برای خرید استفانو سنسی است. بارسلونا قصد دارد در تابستان سال بعد با پیشنهادی قابل توجه برای خرید این هافبک ایتالیایی اقدام کند و باید دید آیا اینتر حاضر به فروش این مهره ارزشمند خود خواهد بود یا خیر.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.