سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان گفت: تدارکات فدراسیون برای آماده‌سازی تیم ملی جوانان در مرحله مقدماتی خوب بود ولی اگر صعود کنیم شرایط باید تغییر کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سیروس پورموسوی در حاشیه تمرینات تیم ملی جوانان در خصوص آخرین شرایط ملی‌پوشان قبل از مسابقات مقدماتی آسیا اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خوشبختانه شرایط تیم خوب است و آماده هستیم تا مسابقات را آغاز کنیم. از حضور رسانه‌ها در تمرین تیم ملی تشکر می‌کنم که باعث دلگرمی و افزایش روحیه بازیکنان ما شده است.

وی در خصوص اینکه تدارکات تیم ملی جوانان تا امروز چگونه بوده است، گفت: بارها در مصاحبه‌هایم گفته‌ام که تدارکات برای مرحله مقدماتی خوب بوده است، ولی اگر صعود کنیم شرایط متفاوت خواهد بود چون تیم‌ها قوی‌تر می‌شوند.

وی در خصوص وضعیت شرایط روحی بازیکنانش گفت: روز اول که تیم را جمع کردیم کمی نگران شدم، اما الان از انتخابم خوشحال هستم، چون با همکارانم تلاش زیادی انجام دادهی‌ایم و سعی کردیم از تمام ایران بهترین‌ها را جمع کنیم.

وی با اشاره به برگزاری بازی‌های تدارکاتی خارجی برای تیم ملی جوانان گفت: یکی از بحث‌هایی که اشاره کردم تدارکات فدراسیون خوب بود، حضور ما در دو تورنمنت بین‌المللی از جمله کافا بود. ما در مجموع 11 مسابقه برگزار کردیم که باعث افزایش تجربه بازیکنان شد ولی می‌خواستیم رقبا را در تهران شبیه‌سازی کنیم که متاسفانه آنها با درخواست فدراسیون فوتبال موافقت نکردند.

سرمربی تیم ملی جوانان در خصوص اینکه بازیکنان تیم ملی راهی تیم‌های پرسپولیس و استقلال می‌شوند گفت: این اواخر چنین اتفاقی رخ داده و این باعث خوشحالی و مایه پیشرفت است که بازیکنان تیم جوانان مورد توجه تیم‌های دیگر هستند.

پورموسوی در خصوص عدم  صیادمنش و آهنی در تیم ملی جوانان گفت: ما 23 بازیکن به اردو فرا خواندیم که صیادمنش نفر بیست و سوم بود، اما باشگاه ترکیه‌ای با ما همکاری نکرد. از شانس بد ما این بازیکن در آخرین مسابقه برای تیمش گل زده بود و اتفاقا فایل صوتی صیادمنش را دارم که مدعی شد سرمربی تیم به او اجازه حضور در تیم ملی جوانان را نمی‌دهد. امیدوارم با عبور از مرحله مقدماتی با رفع چنین مشکلاتی با فراغ بال در مسابقات شرکت کنیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.