یکی از خوب های تیم ملی جوانان در بازی دیروز در برابر قرقیزستان احمد رضا جلالی کاپیتان این تیم بود. بازیکنی که با شماره 3 در جناح چپ خط دفاعی توپ می زند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 این بازیکن که در تیم فولاد توپ می زند در دقایقی که بازی گره خورده بود با نفوذ از جناح چپ و سانتر دقیقی که برای آریا برزگر فرستاد قفل دروازه قرقیزستان را باز کرد و در ادامه تیم ملی جوانان دو گل دیگر به ثمر رساند تا گام نخست در بازی های مقدماتی جام ملت ها را محکم بردارد.

تیم ملی جوانان در بازی نخست خود در مقدماتی جام ملت ها با سیستم 2-4-4 بازی کرد و دراین سیستم مدافعان کناری به نوبت می توانند با اضافه شدن به حمله اقدام به اورلب و سانترهای زودهنگام و دیر هنگام کنند که احمد رضا جلالی در بازی دیروز به خوبی و چند بار این کار را انجام داد که در یکی از نفوذها ارسال او دقیق روی سر آریا برزگر نشست و گل این بازیکن قفل دروازه قرقیزستان را باز کرد.

تیم ملی جوانان در مسیرصعود به جام ملت ها فردا می بایست با تیم نپال دیدار کند که این بازی از ساعت 17:45 در استادیوم پاس آغاز می شود و در آخرین دیدار هم در همین ساعت و همین استادیوم روز یکشنبه به مصاف امارات می رود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.