متولیان امر در کشور نگذارند جدایی‌طلبان در استادیوم‌ها مانور دهند!

روح‌الله سلطانی‌لشکناری؛ بعد از حذف رژیم پهلوی و رای آری 98 درصدی مردم به جمهوری اسلامی،  باعث ناامیدی دشمنان ملت شد، دشمنان انقلاب با حمایت از دیکتاتور قرن _صدام حسین_ به کشورمان حمله کردند. در این جنگ تحمیلی که هشت سال طول کشید؛ قریب یک میلیون شهید تقدیمِ ارزش‌های انقلاب شد و خیلی‌ها جانباز شدند و همچنان با اثرات شیمیایی (که حمله ناجوانمردانه‌ای بود) رنج و مشقت‌های زیادی را تحمل می‌کنند.

بعد از چهل سالگی انقلاب و تنومند شدن این نهال که امروز یک درخت قدرتمند است، قلب مخالفین مملکت به درد آمده و متاسفانه عده‌ای تعمدی و خیل کثیری ناخواسته از جریانات کثیف تجزیه‌طلبی کشور که سرخط فتنه آن از استعمار پیر جهان "انگلیس" می‌باشد؛ در حال حمایت کردن هستند.

 از زمانی که سیاسیون برای کسب شهرت وارد ورزش شدند، حال روز ورزش سطح اول و پرطرفدار مملکت خوب نیست! از بدهی‌های زیاد تیم‌های باشگاهی تا ورود بازیکنان و مربیان خارجی رده پایین به ورزش کشور، تنها دستاورد چنین افرادی است!

فوتبال که در دنیا به یک صنعت اقتصادی مبدل گردید و به نوعی پیوند دهنده ملت‌ها می‌باشد و مسابقات جام جهانی که هر چهار سال برگزار می‌شود، سند معتبری بر تمامی گفته‌ها و ناگفته‌ها می‌باشد.

امروزه فوتبال برای درآمدزایی ملل مختلف حربه بسیار خوبی می‌باشد و بهترین سرگرم کننده‌ای که میلیون‌ها نفر را پای جعبه جادویی میخکوب می‌کند؛ ولی در کشور ما و استادیوم‌های ایران اسلامی حال روز خوبی ندارد و اگر تجزیه‌طلبی و قومیت گرایی‌ها ادامه‌دار شود، در آینده نه‌چندان دور، ضربه مهلکی بر بدنه مدیریتی و امنیتی کشور وارد خواهد شد.

 ورود پرچم کشورهای همسایه در استادیوم‌های ایرانی توسط هموطنان نازیباست و بی‌احترامی به خون پاک شهدایی است که جان خود را برای نجات همه ما فدا کرده‌اند، تجزیه‌طلبی و قوم‌گرایی حربه دشمنی است که حتی با تحریم اقتصادی سخت و ناجوانمردانه هم نتوانست ملت ایران را تسلیم کند.

باید مدیران باشگاه‌ها، کمیته اخلاق، کمیته انضباطی، دستگاه‌های امنیتی، فدراسیون فوتبال و تمامی مسئولین هوشیار باشند و نقشه شوم دشمنان قسم خورده انقلاب را خنثی کنند تا به این مملکت آسیبی وارد نشود.

اپیدمی شدن این نوع حرکات سمی بوده و حتی برای برچیده شدن آن تیم‌های باشگاهی که هواداران آنها دست به چنین اقدامات نازیبا می‌زنند را حذف کنند.

فوتبال مهمتر از امنیت ملی نیست! فوتبال ورزش اول کشور است و کاش از مدیران خبره ورزشی در عرصه ورزش بیشتر استفاده شود.

اهتزاز پرچم عراق در اهواز و پرچم آذربایجان و ترکیه در تبریز از نمونه بارز توهین به انقلاب اسلامی و اهداف آن می‌باشد.

کاش بعضی از  نمایندگان ترک زبان در  مجلس شورای اسلامی به این دست اقدامات زشت واکنش جدی نشان دهند.

جهاد امروز می‌تواند برخوردی در شان، با چنین افرادی باشد! مسلماً کسی که چنین رفتاری می‌کند، هویت خود را گم کرده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.