تیم هیات فوتبال خراسان رضوی با ثبت 63 گل توانست عنوان بهترین خط آتش نیم فصل نخست مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان را به دست آورد اما در کسب جایگاه نخست ناکام بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جمعه‌ای که گذشت نقطه پایانی مسابقات دور رفت لیگ برتر فوتسال بانوان با برگزاری 5 مسابقه گذاشته شد تا تیم‌ها به تعطیلات نیم فصل راهی شوند و منتخبین تیم ملی هم راهی اردو شوند تا دوباره از سرخط رقابت های نیم فصل دوم برای رسیدن به جمع چهار تیم نهایی حاضر در پلی‌آف از اول آذرماه آغاز شود. در کنار قهرمانی سایپا در رقابت تنگاتنگ مدعیان صدرنشینی که با تفاضل بهتر نسبت به دختران جوان مس رفسنجان رقم خورد،عنوان بهترین خط آتش نصیب تیم هیات فوتبال خراسان رضوی شد که با سه امتیاز فاصله تا صدر جدول و ثبت 63 گل، نیم فصل را در جایگاه چهارم به پایان بردند.

برای معرفی ارزشمندترین یا به اصطلاح ستاره نیم فصل نخست لیگ برتر فوتسال بانوان باید سری به تفکیک گل‌های مشهدی‌ها پرداخت .آنها  با خرید کاپیتان تیم ملی (نسیمه غلامی) و در کنار آن خانم گل فوتسال آسیا (سارا شیربیگی) و چند ستاره دیگر، کمر همت بسته‌اند تا برای نخستین بار در طول تاریخ پانزده ساله لیگ فوتسال بانوان جام را به مشهد ببرند.در این بین سارا شیربیگی دختر متولد اسلام آباد غرب که امسال در نقل و انتقالی جنجالی از تیم قهرمان نامی نو اصفهان به هیات فوتبال خراسان رضوی پیوست اثبات کرد که بی‌دلیل عنوان خانم گلی آسیا و مدافع عنوان خانم گلی لیگ ایران را یدک نمی‌کشد.

شیربیگی در نیم فصل نخست، از 63 گل تیمش توانست 31 بار خودش در قامت گلزن با شادی‌های عمدتا آرام و در سکوت خود، نیمکت مشهدی‌ها را به آسمان بفرستد و 19 بار هم در نقش مهندسی خود توانست برای هم‌بازیان‌اش گلسازی کند .

البته به خاطر داشته باشیم که حتی این درخشش نیز نتونست منجر به توقف تیم خوب نیلوفراردلان در صدر جدول لیگ فوتسال دختران شود و سایپا قهرمان نیم فصل شد.کاری که این ستاره  سابق تیم فوتسال بانوان ایران باید در تقابل با نسل جدید آن را به سرانجام برساند و البته در این راه رقبای سختی مثل شیربیگی و ستاره های مس رفسنجان دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.