سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: به دلیل اینکه در ۳۶ روز باید ۹ بازی برگزاری کنیم زمان بازی ما با صنعت نفت به دلیل عدم حضور ملی پوشان قابل جابه‌جایی نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا فتاحی، درباره دیدارهای تدارکاتی سپاهان در تعطیلات لیگ برتر اظهار داشت: روز پنجشنبه با فولاد خوزستان بازی می‌کنیم و در هفته آینده هم یک بازی تدارکاتی داریم اما هنوز تیم مقابل ما در این دیدار مشخص نیست.

وی درباره اینکه سپاهان باید در 36 روز 9 بازی انجام دهد، افزود: به هر حال تیمی حرفه‌ای هستیم و بازیکنانی حرفه‌ای داریم و خوشبختانه مصدومان هم بازگشتند و برای 36 روز هم کادر فنی برنامه‌ریزی کرده است.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: به هر حال برنامه مسابقات را ابتدای فصل به تیم‌ها داده‌اند و ما نیز بر اساس آن برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

وی درباره اینکه آیا اعتراضی به این فشردگی به سازمان لیگ نداشته‌اند، تصریح کرد: آیا ما اعتراض کنیم زمان بازی را تغییر می‌دهند؟ حتی روز بازی با صنعت نفت باید بدون نورافکن بازی کنیم.

فتاحی بیان کرد: باشگاه سپاهان همیشه با تیم ملی 100 درصد هماهنگ بوده و می‌خواهیم تیم ملی امید بعد از چند دهه به المپیک صعود کند، اما به هر حال اگر بخواهیم هم‌ زمان بازی ما را عوض نمی‌کنند و نورافکن به بازی با صنعت نفت نمی‌رسد.

وی گفت: ما درخواست کردیم که زمان بازی را عوض کنند که سازمان لیگ می‌گوید هر 4 روز یک‌بار بازی دارید و هیچ زمان دیگری نمی‌توانستند برای این بازی درنظر بگیرند.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان درباره وضعیت نورافکن اظهار داشت: این بازیکن به دلیل حضور در تیم ملی امید در بازی ما برابر صنعت نفت حضور ندارد.

فتاحی درباره برگزاری جلسه کمیته آسیایی در اصفهان افزود: این جلسه به منظور هماهنگی‌های حضور تیم در لیگ قهرمانان آسیا بود و درباره این موضوع در این جلسه صحبت شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.