رئیس باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ از سردار آزمون و یارانش به خاطر پیروزی برابر لیون فرانسه در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا قدردانی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 به نقل از خبرگزاری تاس روسیه، الکساندر مدودف به دنبال پیروزی 2 بر صفر تیم زنیت برابر لیون فرانسه و صعود به رده دوم جدول گروه G لیگ قهرمانان اروپا گفت: به همه هواداران بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. هر بازی پیچیده است و ما با تیم خطرناک و قدرتمندی مواجه شدیم که دارای هافبک‌ها و مهاجمان منسجمی بود. از نظر تاکتیکی بسیار خوب بودیم و در نیمه‌دوم زنیت نشان داد که قابلیت رقابت با هر حریفی را دارد. بازیکنان زنیت بهترین کیفیت خود را در این بازی به نمایش گذاشتند و با تمام توان بازی کردند.

رئیس باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ درباره شانس صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: ما در آخرین بازی میهمان بنفیکا هستیم و به طور معمول بازی خارج از خانه سخت است اما فرصت‌هایی برای حمله خواهیم داشت. گروه ما بسیار روشن است و تمام تیم‌ها شانس صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را خواهند داشت.

در جدول رده‌بندی گروه G لیگ قهرمانان اروپا تیم لایپزیش با 10 امتیاز صدرنشین است. تیم‌های زنیت روسیه و لیون فرانسه با امتیاز مشابه 7 رتبه‌های دوم و سوم را در اختیار دارند. بنفیکای پرتغال نیز با 4 امتیاز قعرنشین است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.