مربی داماش گیلان با تشکر از عملکرد بازیکنان این تیم در مقابل شهرداری تبریز گفت: برای سر و سامان دادن به وضعیت خود در جدول رده بندی به سه امتیاز بازی با شهرداری تبریز نیاز داشتیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

افشین چاووشی پس از پیروزی داماش در برابر شهرداری تبریز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شرایط حریفمان می دانسیم که بازی سختی داریم. بازی با حریفی که در جدول وضعیت خوبی نداشت و سخت به دنبال جبران امتیازات از دست رفته بود، بازی آسانی نبود ، به خصوص اینکه تبریزی ها تیمی جوان و دونده و سختکوش بودند.

وی ادامه داد: در طول هفته گذشته در تمرینات روی نقاط ضعف و قوت شهرداری تبریز کار کرده بودیم. ما باید این بازی را می بردیم تا وضعیت مان در جدول رده بندی را سرو سامان ببخشیم و خدا را شکر می کنیم که توانستیم به هدف خود برسیم.

مربی داماش گیلان در مورد عملکرد بازیکنان تیمش در برابر شهرداری تبریز اذعان داشت: بازیکنان داماش یک بازی خوب و زیبا را به نمایش گذاشتند و با جان و دل در این میدان کار کردند و به آنها خسته نباشید و تبریک می گویم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری در مورد مشکلات مالی داماش گفت: با مشکل مالی دست و پنجه نرم می کنیم و امیدواریم هر چه زودتر این مشکل بزرگ حل شود. البته مشکل مالی فقط مختص داماش نیست و خیلی تیمهای دیگر نیز با این مشکل مواجه هستند. از مسئولین و متولیان می خواهم به داماش کمک کنند و مدیریت این تیم را تنها نگذارند و تیم شهر خود را دریابند.

افشین چاووشی همچنین یادآور شد: با وجود این مشکل با همدلی بچه ها تا اینجای کار جلو آمده ایم و با تمام توان در بازی ها حاضر شده ایم و در مورد آینده باید بگویم که هفته به هفته و بازی به بازی با تمام توان پیش می رویم و امیدواریم مشکلات نیز حل شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.