مهم ترین بازی هفته پیش رو بازی استقلال – شهر خودرو است. مسابقه ای که قرار است پنج شنبه هفته جاری ساعت 15 در استادیوم آزادی برگزار شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هیچ بعید نیست نتیجه این بازی چهره تیم قهرمان نیم فصل را مشخص کند. شهر خودرو 23 امتیازی، تیم دوم جدول است و استقلال هم با 22 امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد و صدرنشین هم سپاهان است که 23 امتیاز اندوخته و با یک لغزش کوتاه ممکن است جای خود را به یکی از دو تیم شهر خودرو یا استقلال بدهد.

 

اما جدا از حساسیت های این دیدار به نظر می رسد روز پنج شنبه بازی زیبایی از دو تیم استقلال و شهر خودرو شاهد باشیم. چرا که یحیی گل محمدی همیشه علاقمند به بازی ترکیبی و شروع بازیسازی از منطقه یک سوم دفاعی و در یک کلام بازی روی زمین است و اظهر من الشمس است که استرماچونی هم عاشق چنین فوتبالی است. فوتبال رو به جلو با خلق موقعیت گل های متعدد. اما در این بین نکته جالب برنامه ریزی برای برگزاری این بازی در ساعت 15 است! در حالی که چنین مسابقه ای را باید در ساعت 17 و حتی 18 برگزار کرد تا همه فرصت تماشای آن را پیدا کنند. بازی ذوب آهن – پرسپولیس در ساعت 17:30 برگزار می شود در حالی که می شد به گونه ای برنامه ریزی کرد که این دیدار در ساعت مثلا 16 و دیدار استقلال و – پدیده در ساعت 18 برگزار شود. طبیعتا اگر بازی پرسپولیس در تهران و بازی استقلال در شهرستان برگزار می شد؛ می بایست اولویت به بازی پرسپولیس داده می شد ضمن اینکه در حال حاضر بازی استقلال – شهر خودرو از اهمیت بیشتری برخوردار است به این خاطر که هر دو تیم مدعی قهرمانی هستند در حالی که در بازی ذوب آهن – پرسپولیس تیم میزبان چنین شرایطی ندارد.

 

از آنجایی که استقلال – شهر خودرو مهم ترین دیدار هفته پیش رو است طبیعی است باید بهترین زمان برای برگزاری این دیدار در نظر گرفته می شد؛ در حالی که برنامه ریزی سازمان لیگ در حال حاضر چیزی غیر از این است!

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.