کاپیتان پرسپولیس گفت: درگیری در فوتبال طبیعی است و در هر دیداری این اتفاق ممکن است رخ دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

احمد نوراللهی پس از پیروزی دو بر یک پرسپولیس برابر گل گهر سیرجان گفت: بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و هدفمان شکست سه امتیاز بود دست پیدا کردیم. گل گهر هم در مقابل ما نمایش قابل قبولی از خود نشان داد و باعث شد تا بازی زیباتر شود.

وی در مورد درگیری هایی که در اواخر بازی برای بازیکنان دو تیم بوجودآمد گفت: این درگیری ها در فوتبال طبیعی است. شاید در بازیهای آینده هم باز این اتفاقات رخ دهد. ما همه با هم دوست هستیم و فکر نمی کنم مشکل خاصی وجود داشته باشد.

نوراللهی در خصوص اینکه گفته می‌شود بین پرسپولیس و استقلال در سالهای تبعیض قائل شده است گفت: من به این مسائل ورود نمی کنم. اینها بحث مدیریتی است که مدیران باید پاسخگو باشند.

کاپیتان پرسپولیس در مورد درگیری ای که بین امید عالیشاه و سیامک نعمتی در تمرین رخ داده بود، ادامه داد: این دو از بازیکنان خوب پرسپولیس هستند و همه چیز حل شده و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی در پایان و در خصوص قرعه کشی لیگ قهرمانان گفت: باید تیم را تقویت کنیم و بتوانیم از بازیهای خانگی به بهترین وجه استفاده کرده تا به دور بعد صعود کنیم زیرا ما بدنبال این هستیم که یک بار دیگر به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.