محسن عاشوری عصر پنجشنبه پس از کسب پیروزی یک بر صفر مقابل سرخپوشان پاکدشت در جام آزادگان، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز بازی سختی مقابل تیم پاکدشت داشتیم زیرا این تیم دارای نفرات توانمندی است که بسیار هوشمندانه و خوب فوتبال بازی می‌کنند،‌ اما خرسندیم که امتیازات کامل این دیدار را کسب کردیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

عاشوری افزود: ما در شرایطی بودیم که به سه امتیاز این دیدار نیاز داشتیم تا هم تیم را از نظر شرایط روحی در جایگاه مطلوبی قرار دهیم و هم با امتیازات این دیدار در پایان نیم فصل، رتبه مناسبی در جدول داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال خوشه‌طلایی ساوه اظهار داشت: در تعطیلات نیم فصل به طور حتم نفراتی جذب خواهیم کرد زیرا به دلیل اینکه تیم دیر بسته شد از نظر آماده سازی بدنی مشکلاتی داریم و همین مسئله سبب آسیب دیدگی برخی از بازیکنان اصلی و از دست دادن امتیازات حساس در رقابت‌ها شد.

وی گفت: در برخی از مسابقات امسال و در حالی که می توانستیم امتیازات لازم را کسب کنیم این مهم میسر نشد اما در آغاز فصل بسیار خوب نتیجه گرفتیم.

عاشوری با اشاره به سرقت وسایل یکی از بازیکنان این تیم در دیدار هفته گذشته مقابل استقلال خوزستان  گفت: از این مسئله متاسف هستم و طبق بررسی ها ظاهرا این موضوع سابقه داشته اما لازم است دست اندرکاران فوتبال خوزستان شرایط امنیتی بهتری در ورزشگاه ایجاد کنند تا بازیکنان با خیال راحت فوتبال بازی کنند.

عاشوری گفت: داور دیدار امروز به خوبی بازی را مدیریت کرد و با شجاعت و دوندگی در صحنه ها حاضر شد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.