تیم های والنسیا و رئال مادرید در هفته هفدهم لالیگا اسپانیا به نبرد خواهند پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شاگردان زیزو یکشنبه شب در ورزشگاه مستایا مهمان شاگردان سلادس خواهند بود.

این دیدارحساس درحالی ازساعت۰ ۳ /۲۳ به وقت ایران برگزار میشود که زیدان به اهمیت این بازی فوق العاده حساس ،بخوبی واقف است.زیرا کهکشانی ها می توانند با مغلوب کردن خفاش ها،پس از هفته ها مجددا صدر جدول لالیگا را از رقیب سنتی شان پس بگیرند و بدین ترتیب ،آبی اناری ها را پشت سر خود ببینند.

شاگردان سلادس  درقالب تیم والنسیا پس از شکست دادن آژاکس در آمستردام آره نا و صعود بعنوان صدرنشین گروه H به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا،با روحیه ای مضاعف خود را برای این بازی مهم و حساس آماده کرده اند.بنابراین شب بسیار سخت ودشواری انتظار زیزو و شاگردانش را می کشد.

رئال مادرید در بهترین حالت و شرایط خود از شروع لالیگا به سر می برد و برای به زیر کشیدن بارسلونا و کسب سه امتیاز بازی و تکیه بر صدر جدول، گام به مستایا می گذارد و ازطرفی دیگر نیز والنسیا ،برای رسیدن به منطقه کسب سهمیه از انگیزه ی بالایی دراین دیدار برخوردار است.

رئال مادرید پس از پی اس جی بعنوان تیم دوم راهی مرحله حذفی لیگ قهرمانان شده است.

پس،این دیدار می تواند آبستن حوادث بسیاری باشد‌ و انتظار می رود که این دیدار جذاب مملو از صحنه های ناب و آموزشی درکلیه زمینه های یک بازی فوتبال مدرن باشد.

سلادس در والنسیا از مدل پایه ۲-۴-۴ استفاده می کند و زیزو با مدل۳-۳-۴ گام به زمین می نهد.

جدال زوج طلایی و سریع رودریگو و گامیرو مقابل راموس و واران دیدنی وآموزشی خواهد بود.

خفاش ها در فاز انتقال یکی ازبهترین تیم های اسپانیا بشمار می روند و  بخوبی بازی درفازها را بلدند.

تقابل زیدان و سلادس ،  بنوعی یاد کسب لیگ قهرمانان اروپا در سال۲۰۰۲ توسط کهکشانی ها را در اذهان زنده می کند،سالی که این دو مربی کنونی در قالب دو بازیکن درتیم رئال مادرید همبازی بودند.

امید اینکه شاهد دیداری زیبا و جذابی باشیم.

امین یزدانی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.