رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بازیکنان تیم امید از همه ظرفیت و توان خود برای شادی دل مردم استفاده کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، مهدى تاج در این نشست خطاب با بازیکنان تیم ملى فوتبال امید ایران گفت: باید شاکر باشید که فرصت حضور در تیم ملى فوتبال امید ایران را پیدا کرده اید و امروز نماینده یک ملت هستید. شما باید براى شادى دل مردم ایران با تمام وجود بجنگید و بدانید در چه موقعیت مهمى قرار دارید.

رئیس فدراسیون فوتبال اضافه کرد: پیروزى یا شکست در میدان ورزشى حاصل مى‌شود اما مسئله مهم این است که با تمام وجود براى موفقیت و سربلندى کشور تلاش کنید. این تیم شایستگى موفقیت را دارد و من در صحبت‌هایى که با سایر روساى فدراسیون‌هاى آسیایى دارم مى‌بینم تا چه حد به قدرت و توان تیم ما باور دارند. در واقع همیشه ایران را مدعى اصلى مى‌دانند.

تاج همچنین گفت: فدراسیون با وجود همه مشکلات مالى با تمام وجود از تیم امید حمایت کرد و هرچه در توان داشتیم به کار گرفتیم. باز هم به تمام وظایف و مسئولیت‌هاى خودمان عمل مى‌کنیم و تا آخرین لحظه حامى این تیم هستیم، تنها از شما یک انتظار داریم که از همه ظرفیت و توان خودتان استفاده کنید و با کمک و راهنمایى کادر فنى بتوانید در این رویداد مهم پیروز باشید.

در پایان این جلسه صمیمى که با حضور ابراهیم شکورى سرپرست دبیرکلى، اکبر محمدى رییس کمیته جوانان و سعید دقیقى مشاور رییس فدراسیون برگزار شد، حمید استیلى با قدردانى از حمایت هاى مجموعه فدراسیون فوتبال گفت:من از طرف همه اعضاى تیم از آقاى تاج همینطور آقاى شکورى تشکر مى کنم. این عزیزان در این مدت واقعا تمام تلاش خودشان را به کار گرفتند و با وجود مشکلات مالى که در کشور وجود دارد و همه محدودیت هاى فدراسیون فوتبال از تیم تا اینجا حمایت کردند و باز هم حمایت ها ادامه خواهد داشت.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.