باشگاه قطری در اولین واکنش به گمانه زنی ها در خصوص بازگشت سرمربی اسپانیایی به کاتالان برای هدایت بارسلونا این اخبار و اتفاق را کاملا طبیعی و قابل پیش بینی دانست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در شرایطی که با ادامه ناکامی های بارسلونا با هدایت ارنستو والورده هر روز برمیزان اخبار برکناری این مربی افزوده می شود دیروز خبرهایی به گوش رسید مبنی بر این که نماینده های بارسلونا با سفر به دوحه مذاکرات مفصلی با ژاوی هرناندز برای جانشینی والورده انجام دادند.

سرمربی حال حاضر السد که بنا به قرارداد امضا شده تا پایان سال 2021 سرمربی باشگاه قطری خواهد بود و در کنار آن به عنوان سفیر جام جهانی 2022 فعالیت خواهد کرد در این مذاکرات آمادگی خود برای ترک دوحه و بازگشت به بارسلونا را اعلام کرده است گرچه هیچ مقام باشگاه محبوب ایالت کاتالان این موضوع را به صورت صریح تایید نکرد.

در واکنش به اوج گیری شایعات و گمانه زنی های اخیر ترکی علی مدیرفنی باشگاه السد به این موضوع واکنش نشان داد و تلویحا از آمادگی این باشگاه در راه بازگشت احتمالی ژاوی به بارسلونا پرده برداشت. ترکی علی گفت:«ژاوی در بارسلونا؛ این اتفاقی طبیعی است چون دیر یا زود باید شاهد این اتفاق باشیم. بارسلونا خانه اول ژای محسوب می شود و هرفردی سرانجام به خانه اول خود بازمی گردد. با این حال تنها می توانم بگویم ژاوی در حال حاضر سرمربی السد بوده و تا امروز هیچ مذاکره رسمی با بارسلونا نداشته است».

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.