در فاصله آغاز ماراتن قهرمانی جام ملت های زیر 23 سال آسیا در تایلند که جنبه انتخابی المپیک را دارد، سایت ای اف سی به سراغ ستاره تیم های حاضر رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در گروه C رقابت ها که به نوعی گروه مرگ نیز هست حضور ایران، کره جنوبی و ازبکستان قهرمان دوره قبل رقابت های نزدیک و حساسی را رقم زده است از همین رو سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به سراغ بازیکنان کلیدی این سه تیم رفت و مصاحبه ای مفصل با آنها انجام داد.

از ایران مهدی قائدی ستاره این روزهای استقلال تهران به عنوان بازیکن کلیدی انتخاب و روبروی دوربین AFC نشست، بازیکنی که فصل رویایی را سپری می کند و در بازی با ازبکستان در روز اول رقابت ها نیز با ورودش به میدان خون تازه ای به ساختار تهاجمی وارد کرد تا ایران از شکست فرار و با یک امتیاز ارزشمند زمین را ترک کند.

قائدی اما در بخشی از مصاحبه خود با ای اف سی با این سئوال روبرو شد که سه بازیکن برتر تاریخ ایران را معرفی کند. در پاسخ به این سئوال ستاره بوشهری فوتبال ایران و استقلال گفت:« اولین ستاره ایرانی علی آقا دایی هستند، شهریار فوتبال ایران. بعد از او علی کریمی که تکنیک نابی داشت و سومین بازیکن برتر نیز فرهاد مجیدی بودند».

در کلیپی که توئیتر رسمی ای اف سی منتشر کرد علاوه بر صحبت های مهدی قائدی، دو ستاره از کره جنوبی و ازبکستان نیز به این سئوال مشترک پاسخ و برترین ستاره های تاریخ دو کشور را به زبان آوردند که بازیکنان معرفی شده از سوی آنها جالب توجه بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.