سرمربی پیشین اسپارتاک روسیه به تشریح دلایل عدم جذب محمد صلاح، مهاجم کنونی تیم لیورپول انگلیس و داویده آستوری،کاپیتان فقید تیم فیورنتینای ایتالیا پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از خبرگزاری چمپیونات روسیه، والری کارپین، سرمربی پیشین تیم اسپارتاک مسکو که هم‌اکنون هدایت تیم روستوف را در لیگ برتر روسیه بر عهده دارد، درباره دلیل ناموفق بودن انتقال محمد صلاح در دوره حضورش در اسپارتاک گفت: محمد صلاح انگیزه کافی برای آمدن به لیگ برتر روسیه نداشت. مذاکره‌مان موفقیت‌آمیز نبود و می‌خواست در دیگر لیگ‌های اروپایی بازی کند.

وی درباره دیگر بازیکنان مشهوری که می‌توانستند در اسپارتاک مسکو بازی کنند، اظهار داشت: داویده آستوری در آخرین لحظه پیشنهاد اسپارتاک را نپذیرفت. او حتی در تست‌های پزشکی حضور یافت اما بنا به دلایلی از آمدن به روسیه منصرف شد.

محمد صلاح دوران حرفه‌ای خود را در فوتبال اروپا از سال 2012 میلادی با تیم بازل سوئیس آغاز کرد. سپس در تیم‌های چلسی، فیورنتینا و رم حضور یافت. صلاح در سال 2017 به تیم لیورپول پیوست.

داوید آستوری نیز تمام دوران فوتبال حرفه‌ای‌اش را در ایتالیا گذارند.کاپیتان فقید تیم فیورنتینا در ماه مارس سال 2018 به دلیل ایست قلبی درگذشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.