تیم فوتبال بادران تهران در خانه مقابل تیم قعر نشین رایکا به نتیجه تساوی دست پیدا کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال بادران تهران که هر فصل رویای صعود به لیگ برتر را در سر دارد، اما بنا بر هر دلیلی که برخی از آنها فنی و برخی دیگر غیر فنی می باشد، تا به حال این اتفاق نیفتاده است در حالی که این باشگاه با توجه به سرمایه گذاری انجام گرفته می تواند بهتر از این ها عمل نماید.

مدیران ارشد تیم فوتبال بادران تهران در طی سه فصل گذشته علی رغم هزینه های فراوانی که داشتند، به خواسته خود دست پیدا نکردند وبه همین منظور در این فصل از رقابت ها با بهره گیری از یک مربی کاربلد به نام  فرهاد کاظمی سعی بر این داشتند تا با استفاده از تجربه این مربی که طی سالها حضور در لیگ های برتر و لیگ یک داشته است، به آرزوهای خود دست یابند.

اما مدیران این باشگاه که از بخش خصوصی بوده و هزینه های زیادی از جیب خود متحمل شده اند، در این فصل کمی اقتصادی تر عمل نمودند و می شود گفت نه به آن شوری شور و نه به این بی نمکی که هزینه ها را بسیار کنترل شده انجام  دادند.

 البته در لیگ امسال کاظمی به همراه بادران در اوایل فصل نتایج بسیار خوبی کسب کرد و در چندین هفته هم صدرنشین بود ولی به یکباره با آفت روبرو شد و امتیازات فراوانی را از دست داد و همین باعث گردید از صدر جدول آنها فاصله بگیرند و در پایان هفته بیستم با صدرنشین مسابقات مس رفسنجان 10 امتیاز اختلاف دارند و باید در 14 بازی پیش رو بتواننداین عقب ماندگی را جبران نمایند که کاری سخت اما امکانپذیر می باشد و فرهاد کاظمی نیز سالها قبل در پیکان آن را تجربه کرده است اما آیا او می تواند در بادران نیز این موضوع را به سرانجام برساند یا نه به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد که بادرانی ها از آن شاید بی بهره باشند!

فرهاد کاظمی باید قبول کند که به همراه بادران نتوانسته است نتایج مناسبی را در طی 3 هفته گذشته در تهران کسب کند  و این یک نکته منفی در بازی های بادران است اگرچه همان طور که پیش بینی می شد نسبت به دیگر باشگاه ها در این فصل هزینه آن چنانی نکرده اند و اگر  در جمع مدعیان  حضور داشته باشند کار مهمی انجام داده اند.

در هر حال تا پایان مسابقات 14 بازی باقی مانده و 42 امتیاز حداکثر امتیازی می باشد که یک تیم می تواند کسب کند و باید دید و به انتظار نشست که بادران و فرهاد کاظمی توان این را دارند که این امر مهم را انجام دهند یا این که باید در فصل دیگری در انتظار صعود به لیگ برتر باشند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.