سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: از نظر داوری در نیم فصل اول تیم سایپا ضربه خورد و امیدوارم در نیم فصل دوم تیم‌ها از داوری ضربه نخورند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ابراهیم صادقی جمعه شب در کنفرانس قبل از رویارویی تیمش با تیم گل‌گهر سیرجان اظهار کرد: با احترام به مجید جلالی استادم برای کسب سه امتیاز بازی می‌کنیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم که این اتفاق بیفتد. نسبت به نیم فصل اول تیم سایپا خیلی بهتر شده است.

صادقی در رابطه با پرسشی در خصوص اینکه این فصل مثل فصل‌های قبل بازیکن جوان خلاق در خدمت ندارید؟ پاسخ داد: بازیکنان جوان و خوبی قبل از فصل از سایپا جدا شدند و ما امسال هم به بازیکنان جوان میدان دادیم تا در یک تا دو سال آینده باز هم بتوانیم بازیکن معرفی کنیم، گر چه خیلی جاها به خاطر این موضوع ضربه هم خوردیم.

سرمربی سایپا در رابطه با بازی فردا گفت: فردا مقابل تیم گل‌گهر سیرجان بازی مهمی داریم، برای این بازی تمرینات خوبی انجام دادیم ضمن اینکه برای این بازی بازیکن محروم و مصدوم هم نداریم.

صادقی در پاسخ خبرنگاری که عنوان کرد جذب بازیکن برای تیم سایپا در فصل نقل انتقالات چگونه بود؟ بیان داشت: در فصل نقل و انتقالات هم سه چهار بازیکن با تجربه جذب کردیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا اظهار داشت: ما در این فصل خوب بازی کردیم گر چه در نتایج عملکرد خوبی نداشتیم و از نظر داوری در نیم فصل اول تیم سایپا ضربه خورد. امیدوارم در نیم فصل دوم تیم‌ها از داوری ضربه نخورند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.