گل گهر سیرجان - سایپا تهران؛

در جنگ بقا در بین تیم های پایین جدولی لیگ برتر، کدام تیم 3 امتیاز حساس را کسب خواهد کرد؟

به گزارش فرتاک ورزشی،

در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر، گل گهر در خانه میزبان سایپا خواهد بود. دو تیمی که در رتبه های پایین جدول قرار دارند و از دست دادن 3 امتیاز حساس این بازی، ممکن است به قیمت سقوط هر کدام از این دو تیم در پایان فصل تمام شود. 

شاید بتوان لقب موفق ترین تیم در نقل و انتقالات زمستانی را به تیم سیرجانی داد. احمد زنده‌روح، یونس شاکری، احمد موسوی و میلاد کمندانی خریدهای جدید آقا مجید هستند که نیروی جدیدی به تیم بخشیدند و گل گهر امیدوار است با نتایج خوب در ادامه فصل، نیم فصل اول فاجعه بار خود را جبران کند. تیم سیرجان در 16 بازی گذشته تنها 6 بار موفق به گلزنی شد و ضعیف ترین تیم لیگ از حیث گل زده بود. 

شاگردان ابراهیم صادقی با پیروزی در آخرین بازی خود مقابل ذوب آهن، طلسم 12 هفته ای نبردن های خود در لیگ را شکستند و با اضافه شدن بازیکنان با تجربه ای مانند صادق بارانی، مرتضی آقاخان، خالد شفیعی و اکبرمنادی، با روحیه ای مضاعف به ادامه لیگ نگاه می‌کنند. 

بازی رفت دو تیم بدون گل به اتمام رسید. 

دو تیم با پیروزی گام به این مسابقه می‌گذارند. گل گهر در چارچوب بازی معوقه از هفته یازدهم لیگ، با تک گل مهرداد عبدی از روی نقطه پنالتی موفق به شکست ماشین سازی شد. سایپا هم با نتیجه 3_1 مقابل ذوب آهن به پیروزی رسید. 

سایپا با 14 امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار دارد و گل گهر با ده امتیاز، پانزدهم است. 

شنبه 5 بهمن ماه 98

گل گهر سیرجان – سایپا تهران ساعت 15:30

داور: بیژن حیدری

کمک ها: مهدی عالیقدر – مهدی الوندی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.