تیم فوتبال اترک بجنورد با هدایت فیروز کریمی در لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی، باشگاه اترک بجنورد با سرمایه گذاری وسیع در ورزش حرفه‌ای کشور این روزها شرایط خوبی در خراسان شمالی ایجاد کرده است.

این باشگاه برای شروع فعالیت خود در بخش فوتبال به دنبال خرید امتیاز لیگ یکی خونه به خونه بابل بوده است که در پایان موفق به این کار نشد، اما این پایان کار خراسانی ها نبوده است، آن ها با خرید امتیاز لیگ دویی مقاومت تهران وارد صحنه حرفه ای فوتبال کشور شدند.

ورود اترک به لیگ دو با حواشی بسیار زیادی همراه بوده است، در روزهای نخست سکان هدایت نماینده بجنورد به شهرام مهرپیما سپرده شد که پس از گذشت چند هفته مهرپیما به وجود افراد سودجو در اطراف باشگاه معترض شد و از سمت خود استعفا داد تا بجنوردی ها لیگ را با فیروز کریمی شروع کنند.

فیروز کریمی از همان روز اول شروع به جذب بازیکنان متعددی کرد تا با تمام قوا وارد لیگ دسته دوم شود، پس از به پایان رسیدن نقل و انتقالات ابتدای فصل هواداران اترک به کیفیت و نحوه جذب بازیکنان معترض شدند که کادرفنی اترک خبر از موفقیت در هفته های ابتدایی لیگ را داد.

اما با شروع لیگ دسته دوم چیزی جز کسب نتایج بسیار ضعیف از اترک خراسان شمالی دیده نشد، بجنوردی ها تا کنون با دریافت ۲۵ گل یکی از ضعیف ترین خطوط دفاعی لیگ را در اختیار دارند، اوضاع هجومی تیم کریمی نیز جالب نیست آن ها با به‌ثمر رساندن ۱۸ گل یکی از ضعیف ترین خطوط هجومی لیگ را نیز در اختیار خود دارند و هم‌اکنون در رده یازدهم جدول چهارده تیمی لیگ دسته دوم قرار دارند.

اما اگر به روند نتیجه گیری این تیم توجه کنید متوجه ضعف شدید بجنوردی ها در کسب سه امتیاز مسابقات خواهید شد، آخرین برد بجنوردی ها به هفته دهم یعنی ۷۵ روز قبل در برابر آوالان کامیاران بازمی‌گردد، البته اترکی ها در هفته هفدهم به دلیل حذف شدن اروند خرمشهر از مسابقات توانستند سه امتیاز مسابقه را کسب کنند.

پس از کسب نتایج بسیار ضعیف فیروز کریمی هواداران اترک بجنورد خواهان ورود مدیران ارشد استان خراسان شمالی به موضوع تیم فوتبال باشگاه اترک بجنورد هستند و درخواست تغییرات وسیع در نیمکت این تیم را دارند.

حال باید دید واکنش مدیران باشگاه و مدیران ارشد استانی به این درخواست هواداران چه خواهد بود! آیا به خواسته هواداران احترام می‌گذارند یا شاهد سقوط تیم پر هزینه اترک خواهند بود!

نویسنده : امیررضا رضایی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.