تراکتور در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، این فرصت را دارد تا در صورت شکست سپاهان برابر پرسپولیس به رده دوم جدول رده بندی صعود کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال تراکتور ساعت ۱۵ روز جمعه این هفته در اولین دیدار هفته بیستم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام تبریز از تیم سایپا پذیرایی می‌کند.

تراکتور هم اکنون با ۳۴ امتیاز در رده سوم قرار گرفته و تا صدر جدول ۷ امتیاز فاصله دارد، البته استقلال با یک بازی کمتر، در تعقیب این تیم تبریزی است.

تراکتور به بردهای خانگی نیاز مبرم دارد و اگر می‌خواهد سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرده و به اولین قهرمانی لیگ برتر برسد، نباید از حق میزبانی به سادگی بگذرد.

تراکتوری‌ها این هفته به دلیل تقابل پرسپولیس و سپاهان، به این بازی هم چشم دارند تا با از دست دادن امتیاز توسط یکی از این تیم‌ها و یا هر دو تیم، خود را به صدر نزدیک کنند، اگر سپاهان در این بازی ببازد، تراکتور در صورت پیروزی با صعود به رده دوم، جای سپاهان را می‌گیرد، در صورت شکست پرسپولیس هم، فاصله تراکتور با صدر به ۴ امتیاز کاهش پیدا می‌کند.

یاران ساکت الهامی هفته گذشته برابر گل گهر در سیرجان به تساوی یک یک رسیدند، آنها در دقایق پایانی موفق به گلزنی شدند.

سایپا نیز از ۱۹ بازی گذشته ۱۹ امتیاز کسب کرده و با صادقی مربی جوان خود به دنبال حفظ خود در میانه‌های جدول رده بندی است، سایپایی‌ها هم هفته گذشته برابر پارس جنوبی به تساوی یک یک دست پیدا کردند.

اما مسعود شجاعی غایب بزرگ این هفته خواهد بود، او در بازی برابر گل گهر با اعتراض به داوری، با کارت قرمز داور از زمین بازی اخراج شد.

اما تیم فوتبال ماشین سازی، دیگر نماینده استان آذربایجان شرقی در لیگ برتر فوتبال به بوشهر می‌رود تا با شاهین شهرداری رقابت کند.

ماشین سازان نیز با احد شیخ لاری هفته گذشته بازی ۲ صفر برده را در دقایق پایانی برابر پیکان با تساوی عوض کردند.

ماشین سازی هم در این بازی، شاهین ثاقبی و یوسف بخشی زاده مربی خود را به دلیل محرومیت به همراه نخواهد داشت.

سبزقبایان تبریز با ۲۴ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار دارند و تلاش می‌کنند در ادامه فصل، ضمن حفظ رده تک رقمی خود، بلکه بتوانند نیم نگاهی به کسب سهمیه داشته باشند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.