تیم شاهین شهرداری بوشهر با برتری مقابل ماشین‌سازی تبریز به سومین پیروزی پی‌در‌پی خود در مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های ایران دست یافت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در چارچوب هفته بیستم رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال باشگاه‌های ایران تیم شاهین شهرداری بوشهر عصر امروز میزبان تیم ماشین‌سازی تبریز در ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر بود.

شاهینی‌ها در سه هفته گذشته  متفاوت‌تر از گذشته در این رقابت‌ها ظاهر شدند و بعد از هفته‌های تلخ و ناکامی‌های مختلف، سه هفته گذشته هتریک پیروزی خود را رقم زدند.

تیم شاهین شهرداری بوشهردر دیدار با تیم ماشین‌سازی تبریز از همان ابتدا سریع و هجومی بازی را آغاز کرد و فرصت‌هایی را روی دروازه‌ حریف خلق کردند.

شاهینی‌ها از همان ابتدای بازی، سوار بر زمین و توپ شدند و حملات خود را برروی دروازه تیم متمرکز کردند تا اینکه نخستین گل خود را در دقیقه 25 بازی توسط میلاد صارمی به ثمر رساندند.

پس از این گل،  بازیکنان شاهین بوشهر بر حملات خود افزودند تا اینکه در دقیقه 35 بازی اسماعیل شریفات مهاجم خوش ذوق شاهین با شوت فنی خود توانست توپ را به تور دروازه  تبریزی‌ها بچسباند و شاهین را به گل دوم برساند.

شاهین بوشهر در ادامه بر حملات خود افزود و موقعیت‌های دیگری هم در نیمه نخست از دست داد تا بازی با همین نتیجه 2 بر صفر به پایان برسد.

در نیمه دوم تیم ماشین‌سازی تبریز برای جبران گل‌های خورده و تیم شاهین بوشهر برای حفظ این پیروزی برنامه‌ریزی ویژه‌ای کرده بودند.

در نیمه دوم  تبریزی‌ها برای جبران گل خورده حملاتی را روی دروازه تیم شاهین بوشهر تدارک دیدند و شاهینی‌ها هم چشم به ضد حمله داشتند تا اینکه در دقیقه 67 بازی، با فرار مهاجم ماشین‌سازی تبریز توسط عزیز معبودی یکی از گل‌ها جبران شد.

در ادامه دو تیم حملاتی بر روی دروازه‌ها تدارک دیدند و این بار باز شاهینی‌ها بودند که در دقیقه 91 بازی توسط حسن نجفی توانستند سومین گل تیم شاهین شهرداری بوشهر را به ثمر برسانند.

در ادامه بر حملات افزوده شد ولی گلی از روی خط دروازه‌ها عبور نکرد تا تیم شاهین بوشهر به سومین پیروزی پی‌در‌پی خود خود با نتیجه 3 بر یک دست یابد.

در این رقابت فردین عابدینی و عزیز معبودی از تیم ماشین‌سازی تبریز، و  سلمان بحرانی و اسماعیل شریفات از داور اخطار گرفتند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.