تیم های فوتبال داماش گیلان و قشقایی شیراز در هفته ببست و چهارم باید به مصاف یکدیگر بروند.

به گزارش فرتاک ورزشی،هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته یک از روز جمعه آغاز شد که فردا هفتمین دیدار از این هفته بین تیم های بادران و قشقایی شیراز برگزار می‌شود.

 

بادران تهران در هتفه بیست و سوم بعد از شکست برابر سرخ‌پوشان پاکدشت  وعده داد که بادران به لیگ برتر صعود می کند، همین اظهار نظر توه را دوباره بسوی این تیم و قولی که فرهاد کاظمی داده است معطوف کرد.

از خوش شانسی بادران همین که در روز اول بازی های هفته بیست و چهارم ، تیم  گل ریحان البرز به تساوی رسید تا دو امتیاز حساس را از دست بدهد و از سویی دیگر خوشه طلایی ساوه نیز که رده دوم جدول را در اختیار داشت با شکستی که امروز متحمل گردید، فرصت را برای تیم هایی هم چون  نود ارومیه، آلومینیوم اراک و بادران فراهم نمود تا  از این فرصت استفاده کرده و شرایط خود را در جدول بهتر نمایند.

 در این میان آۀومینیوم اراک و نود ارومیه با پیروزی برابر حریفان یک گام دیگر به صدر جدول نزدیک شدند و حالا فرستی برای کاظمی و شاگردانش است تا با پیروزی بدر هفته بیست و چهارم فاصله خود را با تیم های مدعی کم تر نمایند.

 بادران در این بازی بایستی به مصاف قشقایی شیراز تیم غول کش نیم فصل دوم برود، تیمی که در میانه جدول قراردارد و نه شوقی برای صعود دارد و نه دل نگرانی های سقوط را دارد و بر همین اساس با خیالی آسوده به میدان می آید. بادرانی ها  در صورت پیروزی برابر این تیم، 38 امتیازی شده و ضمن عبور از بحران، وضعیت خود را بهتر خواهند کرد تا امیدواری هایش در ادامه لیگ برای صعود بیشتر شود.

 

دیدار بادران تهران و قشقایی شیراز روز یکشنبه ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه در ورزشگاه غدیر برگزار می‌شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.