تیم فوتبال سپاهان با نتیجه سه بر صفر نتیجه را به تیم قدرتمند السد بازی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا،  تیم‌های فوتبال سپاهان ایران و السد قطر در گروه چهارم این رقابتها امشب (سه شنبه) از ساعت 19:05به مصاف هم رفتند.

ترکیب سپاهان

پیام نیازمند، محمدطیبی، شایان مصلح، سعید آقایی، مرتضی منصوری، امیدنورافکن، مهدی کیانی، سروش رفیعی، محمدمحبی، سیدمحمدرضا حسینی و علی قربانی

ترکیب السد

سعد الشیب، طارق سلمان، پدرو میگل، بوعلام خوخی، یاسر عیسی، گابی فرناندز، جونگ وو ینوگ، نام تائه هی، حسن الهیدوس، اکرم عفیف، بغداد بونجاح.

در این دیدار که با حملات السد آغاز شد، هر چه از زمان بازی گذشت سپاهان بازی بهتری ارائه داد.

در چند صحته بغداد بونجاح آرایش خط دفاعی سپاهان را در چند صحنه از بین برد، اما پیام نیازمند ضربات آخر او را به خوبی مهار می‌کرد.

قلعه نویی از لب خط سپاهانی‌ها را راهنمایی می‌کرد.

نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در دقیقه 51 پاس زیبای بغداد بوجناح به  اکرم عفیف رسید و دروازه نیازمند را باز کرد و گل اول السد را به ثمر رساند.

در دقیقه 73پاس در عرض بونجاح به حسن الهیدوس رسید و شوت این بازیکن به گل دوم بازی در دقیقه تبدیل شد.

در دقیقه 78بازیکنان السد از سمت راست خط دفاعی سپاهان حرکت هجومی اشان را با استارت انفجاری اکرم عفیف که تکل بلند شایان را پشت سر گذاشت، شروع کردند و پاس این بازیکن پس از عبور از بازیکنان پرشماری که روی تیرک اول حضور داشتند در تیرک دوم به حسن الهیدوس رسید تا این بازیکن گل دوم خودش را در دقیقه ثبت کند.

در ادامه سپاهان مانند نیمه اول یکی دو موقعیت روی دروازه حریف ایجاد کرد اما در نهایت این دیدار با برد نماینده قطر به پایان رسید و ژاوی سر مربی نامدار این تیم با ستاره هایی  معروف خود سه امتیاز بازی را بدست آورد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.