پارس جنوبی جم - تراکتور تبریز؛

در آخرین بازی از هفته بیست و یکم لیگ برتر، پارس جنوبی میزبان تراکتور خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

زنبور ها در این هفته ها بیش از پیش سایه سقوط را پشت سرشان حس میکنند و با اوج گیری شاهین و گل گهر، کار دشواری برای بقا در لیگ دارند. 

شاگردان افاضلی چند بازی سخت را پیش روی خود می‌بینند و اگر نتوانند با امتیاز از این بازی ها خارج شوند، احتمالا یکی از تیم های سقوط کننده در پایان فصل خواهند بود. پارس در این هفته میزبان تراکتور خواهد بود و پس از آن به ترتیب باید مقابل صنعت نفت، استقلال، سپاهان و شهر خودرو قرار گیرد. 

تفاوت پر شورها: پس از گذشت 20 هفته از لیگ، تراکتور 10 بازی خانگی و 10 بازی خارج از خانه را انجام داده و به طور معناداری در خانه موفق تر ظاهر شده است. تی تی ها به پشتوانه تماشگران پرشور خود در تبریز 25 امتیاز از 30 امیتاز ممکن را کسب کرده اند و فقط 12 امتیاز، در خارج از خانه به دست آورده اند. تراکتور اگر برنده بازی با پارس شود می‌تواند به رتبه دوم صعود کند و پیروزی پارس هم این تیم را به رده دوازدهم خواهد رساند.

آمار تقابل ها: دو تیم تراکتور و پارس جنوبی جم در لیگ برتر تا کنون پنج بار به مصاف هم رفته اند که 2 برد سهم تیم تبریزی بوده و 3 دیدار هم مساوی به پایان رسیده. جمی ها که تا کنون موفق به پیروزی مقابل تی تی ها نشده اند، 5 گل دریافت کرده و 3 گل به ثمر رسانده اند. 

محرومان:  مسعود شجاعی از تیم تراکتور در این دیدار محروم است. 

نتیجه بازی رفت: تراکتور در بازی رفت با تک گل احسان حاج صفی موفق به پیروزی مقابل پارس شد. 

نتیجه هفته گذشته: تراکتور با 3 گل دژاگه، حاج صفی و رضا اسدی با نتیجه 3_1 سایپا را شکست داد و پارس جنوبی به تساوی بدون گل مقابل نساجی دست یافت. 

وضعیت در جدول: تراکتور با 37 امتیاز در رتبه سوم جدول قرار دارد و پارس با 17 امتیاز، چهاردهم است. 

*جمعه 9 اسفند

پارس جنوبی جم – تراکتور تبریز ساعت 17:30

داور: حسن اکرمی

کمک ها: هادی طوسی – محسن سلطانی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.