کاپیتان تیم مس شهربابک در خصوص شرایط لیگ دسته دوم با خبرنگار فرتاک ورزشی به گفت‌وگو پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی، جواد پورعوض بازیکن تیم لیگ دویی مس شهر بابک در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت : با توجه به نتایج ضعیفی که فصل گذشته کسب کردیم کمی زیر فشار بودیم و دیدگاه مردم شهر نسبت به ما تغییر کرده بود، اما این فصل نتایج خوبی کسب کردیم و بازی های خوبی نیز به نمایش گذاشتیم و هواداران با دیدن این بازی ها لذت بردند.

وی افزود : این تعطیلات تاثیر بسیار بدی بر روی آمادگی تیم ها دارد، تیم ما هفته های پایانی نتایج خوبی کسب کرده بود و خودمان را به بالای جدول نزدیک کردیم اما در شرایط کنونی سلامتی بازیکنان و مردم از هر چیزی واجب تر است.

پور عوض در ادامه گفت : از عوامل باشگاه تشکر می‌کنم چون شرایط خوبی برای ما بوجود آورده‌اند و از کادرفنی نیز تشکر می‌کنم با تلاش بازیکنان و دیگر عوامل باشگاه انشاالله در پایان فصل دل مردم شهربابک را شاد کنیم.

کاپیتان مس شهربابک در پایان گفت : این روزها تمرین کردن بسیار سخت است و ما نمی‌توانیم تمرینات خود را به صورت کامل انجام دهیم، تمام تمرینات تیم نیز لغو شده است، اگر این وضعیت زودتر به اتمام برسد و تمرینات تیم شروع شود امیدوارم در پایان فصل جایگاه خوبی داشته باشیم.

گفت‌وگو : امیررضا رضایی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.