فرانکی دی‌یونگ می‌گوید عبدالحق نوری، بازیکن آژاکس بعد از بیرون آمدن از اغما تنها با حرکت ابروهایش با پیوستن او به بارسلونا موافقت کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در حالی که امروز اعلام شد عبدالحق نوری، بازیکن آژاکس آمستردام که دو سال پیش در زمین فوتبال دچار حمله قلبی شده و به مدت دو سال در اغما به سر می‌برد، هوشیاری خود را به دست آورده، فرانکی دی‌یونگ همبازی سابق نوری در آژاکس اعلام کرد زمانی که قصد پیوستن به بارسلونا را داشته به سراغ نوری رفته و او که در آن زمان تنها قادر به حرکت ابروهای خود بوده، از همین طریق موافقت خود را با انتقال او اعلام کرده است.

 

دی‌یونگ در تابستان گذشته با قراردادی 75 میلیون یورویی آژاکس را ترک کرده و راهی بارسلونا شد. دی‌یونگ درباره نوری و رابطه خود با او اشاره کرد تابستان گذشته در حالی که نوری قادر به صحبت  کردن نبوده و تنها می‌توانسته ابروهای خود را تکان دهد از همین طریق به او توصیه کرده که حتما از فرصت پیوستن به بارسلونا استفاده کند.

 

 

دی‌یونگ رد این باره گفت:" آن روزها که بارسا به دنبال من بود به شک افتاده بودم که باید آژاکس را ترک کنم یا نه. یک روز که کنار تخت نوری بودم مادرش وارد شد و از او پرسید فرانکی باید به  کدام تیم برود؟ باید به بارسلونا برود؟ نوری وقتی این را شنید با ابروهایش جواب داد و تایید کرد که باید به بارسلونا ملحق شوم. این لحظه برای من و خانواده‌اش خیلی خوشایند بود".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.