خانواده دروازه‌بان ۲۳ ساله تیم فوتبال شالکه توسط هواداران این تیم آلمانی تهدید شدند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نشریه آلمانی «بیلد» گزارش داد، هواداران تیم فوتبال شالکه که ظاهراً از جدایی الکساندر نوبل از این تیم در تابستان پیش‌رو و پیوستنش به بایرن مونیخ خوشحال نیستند، خانواده این دروازه‌بان 23 ساله را در محل کارشان تهدید کرده‌اند.

طبق این گزارش، خانواده نوبل هم که در شهر پادربورن زندگی می‌کنند، از این حرکت هواداران شالکه شوکه شده‌اند، بنابرین تصمیم گرفته‌اند به سفری طولانی بروند تا از هرگونه اتفاق احتمالی پیشگیری کنند.

مدیر برنامه‌های این دروازه‌بان آلمانی که از تاریخ اول جولای 2020 کارش را با باواریایی‌ها آغاز خواهد کرد، در این خصوص گفت: اتفاقاتی که درباره الکساندر و خانواده‌اش در حال رخ دادن است، بی‌مسئولیتی از سوی افراد مختلف است.

باشگاه بایرن مونیخ در پنجره زمستانی اخیر بود که به صورت رسمی اعلام کرد با الکساندر نوبل برای عقد قراردادی پنج ساله به توافق رسیده و دروازه‌بان 23 ساله شالکه از فصل آینده پیراهن سرخپوشان مونیخی را به تن خواهد کرد.

نوبل که سابقه پوشیدن پیراهن تیم زیر 21 سال آلمان را هم در کارنامه‌اش دارد، از سال 2015 عضو باشگاه شالکه است و از سال 2016 هم به تیم اصلی این باشگاه آلمانی ملحق شد و با نمایش‌های درخشانش در این تیم در نهایت بایرن مونیخ را برای خرید خود متقاعد کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.