اینتر جدیدترین مشتری داوید آلابا، مدافع اتریشی و باکیفیت بایرن مونیخ است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اهمیت کیفیت مدافعان کناری در سیستم مورد علاقه آنتنیو کونته با استفاده از سه مدافع، باعث شده اینتر در تابستان امسال به شدت به دنبال خرید یک مدافع جدید باشد و نشریه بیلد مدعی شد داوید آلابا، مدافع بایرن مونیخ در لیست خرید سرمربی ایتالیایی اینتر قرار گرفته است.

 

 

داوید آلابا هنوز با باشگاه بایرن مونیخ برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده و اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی این مدافع اتریشی بعد از سالها از بایرن شنیده شده است. پینی زاهوی، مدیر برنامه داوید آلابا در حال حاضر خارج از آلمان بوده و با توجه به قوانین قرنطینه اجازه سفر به این کشور و پیگیری مذاکرات با بایرن مونیخ را ندارد و به همین دلیل آینده داوید آلابا در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

 

البته کار اینتر برای خرید داوید آلابا بسیار دشوار خواهد بود، زیرا پیش از این تیم های بزرگی چون رئال مادرید و بارسلونا نیز برای انتقال این بازیکن ابراز علاقه کرده اند. قرارداد داوید آلابا با باشگاه بایرن مونیخ در تابستان سال 2021 به اتمام خواهد رسید و اگر باشگاه آلمانی تا تابستان قادر به تمدید قرارداد او نباشد، چاره ای جز فروش این بازیکن نخواهد داشت. البته کالچومرکاتو نیز مدعی شد علاقه خود این بازیکن انتقال به رئال مادرید دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.