به نظر می رسد خامس رودریگز تصمیم قطعی اش برای انتقال به اردوگاه دشمن را گرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جدایی خامس از رئال مادرید در تابستان امسال قطعی است و این هافبک کلمبیایی در حال سپری کردن آخرین روزهای حضورش در برنابئو است. اما علیرغم مطرح شدن شایعات فراوان در مورد احتمال انتقال به لیگ برتر، به نظر می رسد مقصد بعدی او اتلتیکومادرید خواهد بود.

 

 

نشریه کلمبیایی ال یونیورسال مدعی شد دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید علاقه زیادی به سبک بازی خامس داشته و خواهان حضور او در واندا متروپولیتانو است. حتی تابستان سال قبل و بعد از پیروزی عجیب 3-7 اتلتیکو مقابل رئال در دیداری دوستانه، سیمئونه شرایط خرید خامس را جویا شد که در آن مقطع فلورنتینو پرز با رخ دادن این انتقال مخالفت کرد.

 

اتلتیکومادید قصد دارد با پیشنهادی 25 میلیون یورویی در ماه های پش رو برای خرید خامس اقدام کند و با توجه به علاقه شدید خود این بازیکن به نهایی شدن این انتقال، به نظر می رسد انتقالی جنجالی در انتظار لالیگا در تابستان پیش رو خواهد بود. مارکوس یورنته، هافبک جوان و سابق رئال مادرید آخرین بازیکنی بود که از این تیم راهی اردوی تیم رقیب همشهری شد و به نظر می رسد این اتفاق در مورد خامس هم رخ خواهد داد. البته اورتون و کارلو آنچلوتی نیز برای خرید خامس به شدت ابراز علاقه کرده اند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.