اتلتیکومادرید به زودی قرارداد آلوارو موراتا، مهاجم اسپانیایی را دائمی خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 آلوارو موراتا در تابستان سال 2017 و در حالیکه در آستانه انتقال به منچستریونایتد بود، به یکباره تغییر عقیده داده و راهی چلسی شد. اما این مهاجم اسپانیایی علیرغم به ثمر رساندن 24 گل در 72 بازی در نهایت نتوانست در لیگ برتر دوام بیاورد و در ژانویه سال 2019 به پیشنهاد اتلتیکومادرید پاسخ مثبت داد.

 

 

حالا نشریه مارکا مدعی شد باشگاه اسپانیایی به زودی قرارداد آلوارو موراتا را دائمی کرده و مبلغ 48 میلیون پوند برای خرید این بازیکن به چلسی پرداخت خواهد کرد. این در حالیست که مواتا در مادرید نیز نمایش خیلی خوبی نداشته و در 38 بازی موفق به زدن 14 گل برای روخی بلانکوس شده است.

 

اتلتیکومادرید در یک سال اخیر مبالغ هنگفتی را برای تقویت خط حمله اش پرداخت کرده تا به حال چندان مثمرثمر نبوده است. به جز خرید آلوارو موراتا، آنها تابستان سال گذشته با مبلغ 126 میلیون پوند ژائو فلیکس پرتغالی را نیز جذب کردند که او نیز در اولین فصل حضور در مادرید نتوانست انتظارات را به طور کامل برآورده کند. به نظر می رسد جدایی دیگو کاستا در تابستان از اتلتیکومادرید قطعی باشد و احتمالا آلوارو موراتا مهاجم فیکس این تیم در فصل بعد خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.