باشگاه فنرباغچه فسخ قرارداد با اللهیار صیادمنش را تکذیب کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دو روز پیش بود که برخی از رسانه های معتبر ترکیه اعلام کردند که باشگاه فنرباغچه قرارداد اللهیار صیادمنش را فسخ کرده و در واقع او را کنار گذاشته است. این خبر در حالی منتشر شد که باتوجه به نیمکت نشینی صیادمنش در تیم فنرباغچه و عملکرد نامطلوب او در استانبول اسپور و همچنین قطعیت رسانه های ترک در اعلام خبر، این اتفاق واقعی به نظر می‌رسید.

 

اما ساعتی بعد صیادمنش در گفتگو با ورزش سه این خبر را تکذیب و اعلام کرد که باشگاه زرد و آبی پوش استانبول چنین تصمیمی نگرفته و اگر قرار بود قراردادش فسخ شود به عنوان اولین نفر باید متوجه می‌شد. با این حال بازنشر خبر وبسایت TAKVIM بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی نیز پیدا کرد.

اما حالا باشگاه فنرباغچه به صورت رسمی جدایی اللهیار را تکذیب کرده است. باشگاه زرد قناری به وبسایت گازت فوتبال اعلام کرده که قرارداد صیادمنش فسخ نشده و آن ها هیچ اقدامی در این باره انجام نداده اند و به قرارداد خود تا سال 2024 پایبند هستند.

 

گازت فوتبال با اعلام این خبر نوشته که صیادمنش در ژوئیه 2019 از استقلال به فنرباغچه پیوست و این باشگاه 753 هزار یورو برای بند فسخ این بازیکن پرداخت کرد. بازیکنی که اسبقه درخشش با تیم ملی نوجوانان ایران در جام جهانی آلمان را هم دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.