سرمربی استقلال با انتشار یک استوری به شایعاتی که در مورد دروازه بان این تیم به وجود آمده واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در شرایطی که لیگ برتر ایران حدود سه ماه است که تعطیل شده است و باشگاه ها حتی اجازه شروع تمرینات را هم ندارند شایعات عجیبی در مورد پست دروازه بانی استقلال به راه افتاده است.

چندماهی است که فضای مجازی اخباری دست به دست می شود که مجیدی تصمیم دارد برای فصل بعد یک گلر طراز اول جذب کند تا سید حسینی در این تیم بدون رقیب نباشد. 

اما ماجرا به همین جا ختم نمی شود چرا که در یکی دو روز اخیر شایعات زیادی در مورد بازگشت مهدی رحمتی به استقلال برای فصل آینده به راه افتاده است، دروازه بانی که فصل قبل در هفته های پایانی فشار  وحشتناکی را تحمل کرد و برای فصل جدید ترجیح داد با شهرخودرو قرارداد امضا کند.

رحمتی در این فصل شرایط خوبی را در شهرخودرو تجربه می کند و به دور از حاشیه کارش را انجام می دهد اما شایعه بازگشت او به استقلال می تواند هم آرامش را از این بازیکن با تجربه بگیرد و هم از سیدحسینی که به تازگی پیراهن شماره یک استقلال را برتن کرده است و تلاش می کند پا جای پای  دروازه بان های بزرگ این باشگاه بگذارد.

با این حال فرهاد مجیدی با استوری کردن عکس سیدحسین حسینی نسبت به این شایعات عجیب واکنش نشان داد و به صورت غیر مستقیم اعلام کرد دروازه بان جوان استقلال مورد حمایت او است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.