اولین تمرین تیم فوتبال استقلال بعد از صدور مجوز ستاد مقابله با کرونا امروز در حضور مدیرعامل این باشگاه برگزار شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اولین تمرین تیم ملی فوتبال استقلال، بعد از صدور مجوز ستاد مقابله با کرونا، از ساعت ۱۱ امروز در زمین مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.
* پیش از شروع تمرین، تمامی پروتکل‌های بهداشتی، توسط کادر پزشکی استقلال در مورد بازیکنان و مربیان و کادر فنی این تیم رعایت شد.
همچنین از یکی از پیشرفته‌ترین تونل‌های ضد عفونی مانند (ازن) عبور کردند که البته انجام این امور بهداشتی دردسر‌های فراوانی برای کادرپزشکی همراه داشت.
* قبل از آغاز تمرین امروز به احترام زنده یاد حجازی که امروز نهمین سالگرد درگذشت وی است، یک دقیقه سکوت صورت گرفت.
* محمد دانشگر و علی دشتی به دلیل اینکه در تست کرونای دسته جمعی بازیکنان حضور نداشته و یک روز دیرتر از سایر اعضای این تیم آزمایش دادند امروز در محل تمرین استقلال حضور نداشتند. قرار است بعد از رسیدن تست کرونای این بازیکنان مجوز حضور آن‌ها در تمرینات صادر شود. دیاباته و میلیچ نیز همچنان به ایران بازنگشته و این نفرات در محل تمرین حضور نداشتند.
* احمد سعادتمند در محل تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشت و از نزدیک نظاره‌گر روند آماده سازی بازیکنان این تیم شد. سعادتمند پیش از آغاز تمرین نیز در رختکن برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و از آن‌ها خواست با آرامش و همدلی مسابقات را ادامه دهند.
* نصرالله عبداللهی که به تازگی به عنوان مشاور مدیرعامل استقلال انتخاب شده، در تمرین آبی‌پوشان حضور داشت.
* قرار است تمرینات استقلال همچنان ادامه داشته باشد و بازیکنان این تیم برای بازی روز ۲۹ خرداد مقابل فولاد که در اهواز برگزار می‌شود، آماده شوند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.