مهرداد شفیعی : اگر اتفاق خاصی رقم نخورد تاریخ برگزاری مسابقات بزودی اعلام خواهد شد.

مهرداد شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار فرتاک ورزشی گفت : به دلیل برگزاری مسابقات در فصل گرما مسابقات زیر نور برگزار خواهند شد و تیم‌هایی که شرایط برگزاری مسابقات را نداشته باشند در زمین دیگری باید میزبان حریفان خود باشند.

وی افزود : تاریخ برگزاری مسابقات آماده است و اگر تایید نهایی را بگیریم بزودی اعلام خواهیم کرد، قطعا نسبت به تاریخ قبلی چند روزی تغییر خواهیم داشت.

شفیعی در پاسخ به این سوال که اگر تیمی در مسابقات حاضر نشود چه تصمیمی خواهید گرفت بیان کرد : تعطیلی مسابقات به دلیل بیماری کرونا بوده است و از قبل پیش‌بینی نشده بود، در حال حاضر برای برگزاری ادامه مسابقات مجوز های لازم صادر شده است، امیدواریم تمام تیم ها در لیگ حاضر شوند اما اگر تیمی به هر دلیلی در مسابقات حاضر نشود مطابق با قانون با آن برخورد خواهد شد، یعنی اگر در دو دیدار حاضر نشود با سقوط دو رده‌ای مواجه خواهد شد.

شفیعی در پایان گفت : پروتکل های بهداشتی برای تمامی لیگ ها یکسان است و این پروتکل ها برای سلامتی بازیکنان و عوامل تیم ها اجرایی خواهند شد، فکر می‌کنم تیم ها مشکلی برای رعایت پروتکل ها نداشته باشند و با رعایت نکات بهداشتی به کار خود ادامه دهند.

گفت‌وگو : امیررضا رضایی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.